Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover

Naujajame modelyje sutilpo 70 metų diegtos inovacijos ir tobulintos technologijos. „Defender“ visureigis yra patvarus, 21-ajam amžiui pritaikytas automobilis.

PATVARUMAS

Pagamintas naudojant patvariausias iki šiol sukurtas medžiagas ir išbandytas itin sudėtingomis sąlygomis. Modelis „Defender“ suprojektuotas taip, kad būtų užtikrintas optimalus patvarumas.

NAŠUMAS

Našus visomis prasmėmis. Modelis „Defender“ pritaikytas įvairioms sąlygoms, todėl saugiai nugabens jus iš miesto džiunglių į smėlėtus tolius ar ledu padengtas lygumas.

DIZAINAS

Neabejotinai patikimas dizainas, pasižymintis neprilygstamu funkcionalumu.

AUTOMOBILYJE PRITAIKYTOS TECHNOLOGIJOS

Paruoštas 21-ojo amžiaus nuotykiams: pažangios intuityviosios technologijos užtikrina patogumą, ryšį su aplinkiniu pasauliu ir matomumą.

PATVARUMAS

NAŠUMAS

DIZAINAS

AUTOMOBILYJE PRITAIKYTOS TECHNOLOGIJOS

PRIEDŲ PAKETAI

Neribotos galimybės. Norėdami pritaikyti automobilį pagal savo poreikius, rinkitės iš toliau pateiktų keturių paketų.

 

PAKETAS „EXPLORER PACK“

Nevaržomi prasiskinkite savus kelius. Paketas „Explorer Pack“ paruošia „Defender“ visureigį nenumatytoms situacijoms ir itin sudėtingoms sąlygoms. (Sužinokite, kuris paketas jums tinka geriausiai, užpildę mūsų parengtą anketą).

PAKETAS „ADVENTURE PACK“

Mėgaukitės laisve ir pažinkite naujas teritorijas. Paketas „Adventure Pack“ paruošia „Defender“ visureigį bekelės sąlygoms ir išvykoms į gamtą.

PAKETAS „COUNTRY PACK“

Neužmirškite žygio batų. Su paketu „Country Pack“ galėsite leistis į gamtos prieglobstį ir mėgautis kiekviena kelionės akimirka.

PAKETAS „URBAN PACK“

Užkariaukite miesto džiungles. Akį traukiantis stilius, pasitikėjimas savimi ir veržlumas – su paketu „Urban Pack“ visureigis „Defender“ tikrai neliks nepastebėtas miesto gatvėse.

Papildomai užsakoma įranga ir sąlygos ją užsisakyti gali skirtis, priklausomai nuo automobilio specifikacijų (modelio ir varos sistemos), arba norint ją užsakyti, gali tekti įrengti papildomą įrangą. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, kreipkitės į savo pardavėją arba susikomplektuokite automobilį internete.

Visomis automobilio funkcijomis vairuotojai turi naudotis tik tada, kai tai yra saugu. Vairuotojai visada turi kontroliuoti vairuojamą automobilį.

Tam tikros funkcijos veikia įdėjus atitinkamą šalyje veikiančio atstovo nurodytą SIM kortelę, kurios abonementą gali tekti pratęsti, praėjus pradiniam laikotarpiui.


 

© Inchcape Motors Finland Oy

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover