Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover

TECHNOLOGIJOS

ŽIŪRĖTI ĮRAŠĄ

INFORMACIJOS IR PRAMOGŲ SISTEMOS

SISTEMA „TOUCH PRO“

Naujos kartos sistemos „Touch Pro“ techninė ir programinė įranga užtikrina dar geresnį modelio „Discovery“ ryšį su aplinkiniu pasauliu ir aukštesnį pramogų technologijų lygį. 10 colių įstrižainės didelės raiškos jutikliniame ekrane greitai ir lengvai valdysite ryšio bei informacijos sistemas.

SISTEMA „CONNECT PRO“

Aukščiausią ryšio ir patogumo lygį užtikrinanti sistema „Connect Pro“ pateikiama kartu su programėlių paketu „InControl Apps“, programėle „Remote Premium“, paslauga „Pro Services“ ir mobiliąja saitviete.

PRAMOGŲ SISTEMA GALINIŲ SĖDYNIŲ ZONOJE

Modelio versijoms HSE ir „HSE Luxury“ papildomai galima rinktis galinių sėdynių zonoje integruojamą pramogų sistemą, kurią sudaro 8 colių įstrižainės ekranai priekinių sėdynių galvos atramose. Žiūrėkite kino filmus ir televiziją (taip pat ir skaitmeninę). Kiekvienas ekranas yra valdomas atskirai. Sistemoje numatyti du USB 3.0 prievadai, viena HDMI ir viena MHL jungtis, pritaikyta daugumai išmaniųjų telefonų, planšetinių kompiuterių ir kitų įrenginių. Užsisakius šią sistemą, pridedamos dvejos „WhiteFire®“1 tipo ausinės ir belaidis nuotolinio valdymo pultelis.

PASLAUGA „PRO SERVICES“ IR MOBILIOJI SAITVIETĖ

Į sistemą „Connect Pro“ įeinanti paslauga „Pro Services“ ir mobilioji saitvietė leidžia naudotis įvairiomis navigacijos funkcijomis, įskaitant realiuoju laiku pateikiamą informaciją apie eismą, automobilių stovėjimo vietas, jų kainas (jei taikomos) ir gatvės lygio nuotraukas. Naudodami išmaniesiems telefonams pritaikytą programėlę „Route Planner“, navigacijos duomenis iš mobiliojo telefono perkelsite tiesiai į automobilio kompiuterį, lengvai rasite pėstiesiems skirtus ir viešojo transporto maršrutus nuo pastatyto automobilio iki norimos pasiekti vietos.

PROGRAMĖLĖ „PROTECT“

Naudojant programėlę „Protect“, avarinės tarnybos automatiškai bus informuojamos, jei pateksite į eismo įvykį. Be to, su jomis susisieksite, paspaudę automobilyje įtaisytą mygtuką. Prireikus techninės pagalbos, greitai susisieksite su pagalbos tarnybos „Land Rover Optimised Assistance“ operatoriumi. Įdiegę programėlę „Protect“, taip pat galėsite naudotis programėle „Remote Essentials“, kuri leidžia peržiūrėti automobilio informaciją ir fiksuoti visų kelionių duomenis, kad lengviau valdytumėte kelionių išlaidas.

INOVACIJOS

VARIKLIŲ „INGENIUM“ VARIANTAI

„Ingenium“ – tai mūsų suprojektuoti varikliai, užtikrinantys neprilygstamą našumą, rafinuotumą ir ekonomiją. „TD4 Ingenium“ variklyje įrengtas vienas turbokompresorius, kintamos geometrijos turbina ir itin našus vandeniu aušinamas tarpinis aušintuvas užtikrina neįtikėtinai greitą variklio atsako laiką. Didelio našumo 240 AG „SD4 Ingenium“ variklyje puikiai dera geriausios šioje automobilių klasėje charakteristikos ir puikios techninės savybės važiuojant mažu greičiu.

8 PAVARŲ AUTOMATINĖ TRANSMISIJA

Visi naujajame Discovery įrengti benzininiai ir dyzeliniai varikliai montuojami su pažangia elektroniniu būdu valdoma ZF 8 pavarų automatine transmisija. „Land Rover“ inžinieriai pasirūpino, kad naujoji transmisija sklandžiai perjungtų pavaras ir užtikrintų itin trumpą atsako laiką. Atstumai tarp aštuonių pavarų yra itin trumpi, taigi pavaros perjungiamos beveik nepastebimai.

PROGRAMĖLĖ „LAND ROVE IGUIDE“

Programėlė „Land Rover iGuide“ pagrįsta naujausia papildytos realybės technologija, leidžiančia paprastai paaiškinti visas naudotojui aktualias naujojo „Discovery“ funkcijas ir valdymo sistemas. Be to, ji naudojama kaip mobilusis instrukcijų vadovas, taigi visada po ranka turėsite atsakymus į visus klausimus.

NAŠUMAS

SAVYBĖS KELYJE

Naujasis „Discovery“ sukurtas taip, kad vairuodami jaustumėtės tvirtai ir patogiai, ir net nepajustumėte nuvažiuotų kilometrų. Nepakartojamą valdymo kokybės pojūtį dar labiau sustiprina elektroninis vairo stiprintuvas, o pagalbinė sistema „Corner Brake Control“ sureguliuoja vairuotojo sukeliamą slėgį stabdžių sistemoje ir padeda užtikrinti automobilio stabilumą stabdant ties posūkiais.

LENGVA PAKABOS SISTEMA

Pakabos sistema, kurios didžiąją dalį sudaro lengvi aliuminio komponentai, yra visiškai nepriklausoma. Priekinėje pakabos dalyje įrengtos sudvejintos šakės, o gale – pažangi integruotų jungčių sistema.

NAŠIOS TECHNOLOGIJOS

Naujajame „Discovery“ įrengta sistema „Stop/Start“, neprilygstamas „Ingenium“ variklis, automobilio gamybai naudojamos lengvos medžiagos ir geresnė aerodinamika užtikrina dar didesnį visureigio našumą. Be to, automobiliai su elektronine pneumatine pakabos sistema padeda mažinti degalų sąnaudas važiuojant mažesniu greičiu, nes visureigis automatiškai pažeminamas, taigi sumažėja oro pasipriešinimas.

DINAMINĖ STABILUMO KONTROLĖS SISTEMA

Dinaminė stabilumo kontrolės sistema (DSC) stebi automobilio dinamines charakteristikas ir suveikia, kai nustato, kad automobilis nereaguoja į vairuotojo veiksmus. Sistema padeda užtikrinti, kad naujasis „Discovery“ teiks sąveikaus, subalansuoto ir patikimo valdymo pojūtį, kuriuo mėgausitės kelyje ir bekelės sąlygomis.

PAJĖGUMAS

SISTEMA „ALL TERRAIN PROGRESS CONTROL“

Sistema „All Terrain Progress Control“ (ATPC) – tai pažangi papildomai užsakoma sistema, leidžianti vairuotojui nustatyti ir išlaikyti norimą greitį sudėtingomis kelio sąlygomis. Ši sistema veikia panašiai, kaip pastovaus greičio palaikymo sistema, tačiau ji nustatoma 2–30 km/val. greičio ribose, taigi leidžia visą dėmesį skirti vairavimui ir kliūčių apvažiavimui.

SISTEMA „WADE SENSING“

Šis visureigis pasižymi didžiausiu šioje klasėje įveikiamos brastos gyliu – net 900 mm, todėl papildomai užsakoma pagalbinė sistema „Wade Sensing“ gali būti itin naudinga. Unikalūs „Land Rover“ jutikliai, įrengti šoninio vaizdo veidrodėliuose, suteikia vairuotojui informaciją apie vandens gylį automobilio atžvilgiu bei didžiausią įveikiamą brastos gylį. Iliustruota informacija pateikiama lietimui jautriame ekrane.

SISTEMA „TERRAIN RESPONSE 2“

Mūsų unikali sistema „Terrain Response“ leidžia vairuotojui pasirinkti vieną iš keturių lengvai atpažįstamų režimų ir optimaliai sureguliuoti variklio, pavarų dėžės, centrinio diferencialo ir važiuoklės sistemų darbą, atsižvelgiant į konkrečias važiavimo sąlygas. Papildomai užsakoma sistema „Terrain Response 2“* teikia dar daugiau pagalbos, nes stebi važiavimo sąlygas ir automatiškai parenka tinkamą važiavimo režimą.

DVEJOPO DIAPAZONO PAVARŲ DĖŽĖ

Automobilyje įrengtos papildomos žemos pavaros leidžia tiksliai kontroliuoti greitį ir užtikrinti dar didesnį kontrolės lygį pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis. Pagrindinis dvejopo diapazono pavarų dėžės komponentas yra elektroniniu būdu valdomas centrinis diferencialas, kuris 50:50 santykiu paskirsto sukimo momentą priekinei ir galinei ašiai bei leidžia iš anksto užblokuoti ašis, kol automobilis nepradėjo slysti."

ELEKTRONINĖ PNEUMATINĖ PAKABOS SISTEMA

Patikimo valdymo pojūtį vainikuoja naujausia elektroninė pneumatinė pakabos sistema, užtikrinanti unikalų ratų šoninį judėjimą bei pusiausvyrą. Pritaikyta sudėtingoms sąlygoms sistema užtikrina naujojo „Discovery“ stabilumą visomis važiavimo sąlygomis. Prireikus, sistema sklandžiai sureguliuoja automobilio aukštį, užtikrindama dar malonesnį važiavimo pojūtį.

VILKIMAS

Naujojo „Discovery“ vilkimo galia siekia 3500 kg"", taigi jis pranoksta daugelį savo konkurentų. Pirkėjai gali papildomai rinktis elektra valdomą vilkimo strypą, pagalbinę prikabinimo ir pakrovimo sistemą bei priekinės dalies apkrovos matavimo sistemą, su kuria vilkimas nekels jokių papildomų rūpesčių.

VAIRUOTOJUI SKIRTOS PAGALBINĖS TECHNOLOGIJOS

SISTEMA, PADEDANTI NENUKRYPTI NUO VAŽIUOJAMOSIOS JUOSTOS „LANE KEEP ASSIST“ SU VAIRUOTOJO BŪSENOS STEBĖJIMO FUNKCIJA

Sistema, padedanti nenukrypti nuo važiuojamosios juostos „Lane Keep Assist“ nustato, kada automobilis netyčia nukrypsta nuo važiuojamosios juostos, ir švelniai grąžina jį į pradinę padėtį. Vairuotojo būsenos stebėjimo funkcija nustato, kada vairuotojas jaučiasi apsnūdęs ir iš anksto praneša, kad vairuotojui būtina sustoti pailsėti.

ADAPTYVIOJI PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA SU PAGALBOS SPŪSTYSE FUNKCIJA „QUEUE ASSIST“

Važiuojant pastoviu greičiu greitkelyje arba nedideliu greičiu judant spūstyje, ši sistema padeda išlaikyti saugų atstumą tarp Jūsų automobilio ir priešakyje važiuojančios transporto priemonės. Sistema reaguoja, kai priešakyje važiuojanti transporto priemonė sumažina greitį arba sustoja ir Jums nereikia spausti jokių pedalų. Priešakyje važiuojančiai transporto priemonei padidinus greitį, automatiškai padidinamas ir naujojo „Discovery“ greitis.

AUTONOMINIAI AVARINIAI STABDŽIAI

Jei, važiuojant 5–80 km/val. greičiu, nustatomas susidūrimo pavojus, autonominė avarinio stabdymo sistema praneša apie galimą susidūrimą ir suteikia Jums papildomo laiko imtis atitinkamų veiksmų. Jei susidūrimo pavojus neišnyksta ir Jūs nesiimate jokių veiksmų, sistema sustabdys automobilį, siekdama sušvelninti susidūrimo pasekmes.

PROJEKCIJA ANT PRIEKINIO STIKLO

Funkcija „Head-up Display“* yra papildomos modelio versijų „SE“, „HSE“ ir „HSE Luxury“ įrangos dalis. Su šia funkcija pagrindiniai duomenys, pavyzdžiui, važiavimo greitis, įjungta pavara ir navigacijos sistemos nurodymai (veikiant sistemai „InControl Touch“ arba „InControl Touch Pro Navigation“), pateikiami ant priekinio stiklo, taigi Jums nebereikės nuleisti akių nuo kelio.
*Turi būti įrengtas infraraudonuosius spindulius atspindintis priekinis stiklas. 

PAGALBINĖ AUTOMOBILIO STATYMO SISTEMA – STATYTI LYGIAGREČIAI, IŠVAŽIUOTI IŠ STOVĖJIMO VIETOS IR STATYTI STATMENAI

Ši sistema palengvina automobilio statymą lygiagrečiai ir statmenai, nes valdydama automobilį padeda pastatyti jį tinkamoje stovėjimo vietoje. Tiesiog įjunkite atitinkamą pavarą ir reguliuokite automobilio greitį stabdžių bei greičio pedalais. Pagalbinė automobilio statymo sistema taip pat padės lengvai išvažiuoti iš stovėjimo vietos, pateikdama nurodymus ekrane.

IŠORINIŲ KAMERŲ SISTEMA

Sistema leidžia stebėti automobilio aplinką lietimui jautriame ekrane, taigi padeda atlikti įvairius manevrus – pastatyti automobilį prie šaligatvio krašto, įvažiuoti ir išvažiuoti iš ankštos stovėjimo vietos bei manevruoti sankryžose. Su šia sistema jausitės patikimai net itin ankštoje erdvėje ir itin sudėtingose situacijose.

KOMFORTAS

VALDYMO APYRANKĖ

Papildomai užsakoma valdymo apyrankė leidžia dar lengviau išnaudoti visas automobilio teikiamas galimybes. Valdymo apyrankė leidžia užrakinti ir atrakinti automobilį, kai nenorite nešiotis valdymo pultelio. Apyrankė pagaminta iš tvirtų medžiagų ir yra atspari vandeniui, taigi su ja galėsite mėgautis įvairia veikla.

IŠMANIOJI SĖDYNIŲ UŽLENKIMO SISTEMA „INTELLIGENT SEAT FOLD“

Papildomai užsakius, naujajame „Discovery“ gali būti įrengta trečia sėdynių eilė su išmaniąja sėdynių užlenkimo sistema „Intelligent Seat Fold“, leidžiančia nustatyti norimą antrosios ir trečiosios eilės sėdynių padėtį, naudojant mygtukus bagažinėje, lietimui jautrų ekraną arba išmaniajame telefone įdiegtą programėlę „InControl Remote“.

ŠILDOMOS SĖDYNĖS

Su papildomai užsakoma visų trijų sėdynių eilių šildymo funkcija bei priekinės ir antrosios sėdynių eilės šildymo ir vėsinimo funkcija patogia kelione mėgausitės visus mitus. Tam tikrose modelio versijose vairuotojui ir keleiviui numatyta galimybė nepriklausomai nusistatyti norimą temperatūrą, naudojant lietimui jautrų ekraną.

JUDESIU VALDOMAS BAGAŽINĖS DANGTIS

Judesiu valdomas bagažinės dangtis** iš lauko atidaromas ir uždaromas neliečiant automobilio ar valdymo pultelio. Automobiliui aptikus valdymo apyrankę, bagažinės dangtį galima valdyti judinant koją po jutikliais, esančiais abiejose bagažinės dangčio šonuose. Taip pat galima užsisakyti elektra valdomą vidinį bagažinės dangtį, ant kurio galima sėdėti arba pasidėti daiktus. Be to, užlenkus, jis atlieka bagažo atramos funkciją.

Sistemos „InControl“ funkcijos gali skirtis, priklausomai nuo konkrečios rinkos ar pavaros technologijos. Informacijos apie galimybę užsisakyti šią sistemą ir jos naudojimo sąlygas, galiojančias Jūsų šalyje, ieškokite savo šalies „Land Rover“ interneto svetainėje arba kreipkitės į vietinį „Land Rover“ atstovą. Tam tikros funkcijos veikia įstačius atitinkamą šalyje veikiančio atstovo nurodytą SIM kortelę, kurios abonementą gali tekti pratęsti, praėjus pradiniam laikotarpiui. Kai kuriose vietovėse mobiliojo ryšio gali nebūti. „Apple Watch“ yra JAV ir kitose šalyse registruotas prekės ženklas, priklausantis korporacijai „Apple Inc.“. Programėles „InControl“ reikia atsisiųsti iš „Apple / Android“ internetinės parduotuvės. Jei norite sužinoti daugiau informacijos, prašome susisiekti su artimiausiu „Land Rover“ atstovu. 


*Papildoma įranga, jei įrengta elektroninė pneumatinė pakabos sistema. **Standartinės įrangos dalis modelio versijoje „HSE Luxury“, papildomai užsakoma modelio versijoms „SE“ ir „HSE“. †Galima rinktis, jei įrengtas SD4 variklis ir pneumatinė pakabos sistema. Standartinės įrangos dalis automobiliuose su TD6 ir Si6 V6 varikliais su turbokompresoriumi. ††Vilkimo galia skiriasi priklausomai nuo konkrečios rinkos. Prašome užtikrinti atitiktį Jūsų šalyje galiojančių teisės aktų reikalavimams.

© Inchcape Motors Finland Oy

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover