Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover

IŠORĖS DIZAINAS

UNIVERSALUMAS

TECHNOLOGIJOS

INFORMACIJOS IR PRAMOGŲ SISTEMA

Informacijos ir pramogų sistema užtikrina neprilygstamą ryšį su aplinkiniu pasauliu ir suteikia prieigą prie visos reikalingos informacijos. Nuo išmaniųjų automobilio vairavimą, statymą ir priekabos vilkimą gerinančių sistemų iki pažangiausių technologijų – ir visa tai yra pasiekiama ranka.

INOVACIJOS

Pažangūs ir ekonomiški benzininiai bei dyzeliniai varikliai užtikrina neprilygstamą modelio „Discovery“ našumą. Pažangusis 2,0 litrų darbinio tūrio variklis „Ingenium“ yra pirmasis keturių cilindrų dyzelinis variklis, įrengtas standartinio dydžio „Land Rover“ automobiliuose.

SAVYBĖS KELYJE

Modelis „Discovery“ sukurtas taip, kad vairuodami jaustumėtės tvirtai ir patogiai ir net nepajustumėte nuvažiuotų kilometrų. Dinaminė stabilumo kontrolės sistema su vairo stiprintuvu (EPAS) užtikrina dar geresnį valdymo pojūtį ir važiavimo kokybę.

SAVYBĖS BEKELĖS SĄLYGOMIS

Tokios automobilio savybės kaip išskirtinis pajėgumas bekelės sąlygomis, įveikiamas brastos gylis, papildomai užsakoma sistema „Wade Sensing“ ir kitos technologijos, pavyzdžiui, sistema „Terrain Response 2“, užtikrina, kad Jūsų automobilis visada bus pasirengęs bet kokiai kelionei ir iššūkiams. 

VAIRUOTOJUI SKIRTOS PAGALBINĖS SISTEMOS

Modelyje „Discovery“ numatyta itin daug papildomai užsakomų pagalbinių vairuotojui skirtų sistemų, užtikrinančių didesnį Jūsų ir Jūsų keleivių saugumą. Pagrįstos pažangiausiomis išmaniosiomis inžinerijos ir transporto priemonių technologijomis, šios sistemos padeda lengvai išspręsti daugelį situacijų, susidarančių vairuojant spūstyse, greitkeliuose, įprastuose keliuose ir naktį. 

KOMFORTAS

Automobilyje įrengtos septynios standartinio dydžio sėdynės, išdėstytos trimis eilėmis. Naudotojai gali reguliuoti norimą sėdynių padėtį ir papildomai užsakyti sėdynes su šildymo, vėsinimo ir masažo funkcijomis. Nesvarbu, kaip nuspręsite išnaudoti savojo „Discovery“ automobilio erdvę, Jums visada liks laisvos vietos maloniai atsipalaiduoti.

KOMFORTAS

PAJĖGUMAS

NAŠUMAS

TVARUMAS

*„WhiteFire®“ yra registruotas prekės ženklas, priklausantis įmonei „Unwired Technology LLC“. „Land Rover“ šiuo prekės ženklu naudojasi išduotos licencijos pagrindu. **„iPad“ ir „iPhone“ yra prekių ženklai, priklausantys korporacijai „Apple Inc.“, registruoti JAV ir kitose šalyse. †Įmanoma tik, jei įdiegta sistema „Terrain Response 2“.

© Inchcape Motors Finland Oy

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover