DISCOVERY SPORT

PAGRINDINĖS SAVYBĖS

UNIVERSALUMAS

Universalus ir patogus visureigis, su kuriuo mėgautis gyvenimu kaip niekad paprasta.

5+2 SĖDYNĖS

5+2 SĖDYNĖS

157litres


Automobilyje pakaks vietos jums ir šešiems keleiviams, nes salono skystosios medžiagos tūris (pramonėje nustatytas standartinis parametras) yra net 157 l*. Tai prilygsta 115 l* sausosios medžiagos tūriui, išmatuotam naudojant kietuosius blokelius.
Peržiūrėkite informaciją apie bagažinės talpą, naudodami slankųjį mygtuką.

* Skystosios medžiagos tūris yra pramonėje nustatytas standartinis parametras, matuojamas pripildant bagažo erdvę skysčiu. Sausosios medžiagos tūris matuojamas naudojant kietuosius blokelius (200 x 50 x 100 mm). Šis parametras leidžia įvertinti praktiškai panaudojamą automobilio erdvę.

GALINIO VAIZDO VEIDRODĖLIS „CLEARSIGHT“

GALINIO VAIZDO VEIDRODĖLIS „CLEARSIGHT“

Erdviausioje šioje automobilių klasėje bagažinėje galėsite vežti visų šeimos narių daiktus, o su galinio vaizdo veidrodėliu „ClearSight“1 aiškiai matysite, kas vyksta už automobilio, nesvarbu, kiek keleivių ar bagažo gabensite.
PRIEKINIAI ŽIBINTAI, PAGRĮSTI LED MATRICOS TECHNOLOGIJA

PRIEKINIAI ŽIBINTAI, PAGRĮSTI LED MATRICOS TECHNOLOGIJA

LED matricos technologija pagrįstų priekinių žibintų spindulys prisitaiko prie eismo sąlygų: šviesos ryškumas ir spindulio kampas yra reguliuojami siekiant užtikrinti maksimalų matomumą, neakinant kitų eismo dalyvių.
SAUGA

SAUGA

Šeimos saugumą užtikrina daugybė automobilyje įdiegtų pagalbinių vairuotojui skirtų sistemų, taip pat iki aštuonių oro pagalvių sistema.
VAIRUOTOJUI SKIRTOS PAGALBINĖS SISTEMOS

VAIRUOTOJUI SKIRTOS PAGALBINĖS SISTEMOS

Rinkitės iš įvairių sistemų, užtikrinančių paprastesnį ir saugesnį automobilio vairavimą bei statymą. Visureigyje įdiegtos įvairios pažangios sistemos, kurios ne tik gerina važiavimo patirtį, bet ir didina automobilio saugumo lygį.

TECHNOLOGIJOS

Sparčiai veikiančios intuityviosios sistemos skirtos maloniam vairavimui užtikrinti.

Standartinės sistemos „Pivi Pro“2 savybės:
  • 10 colių įstrižainės jutiklinis ekranas,
  • DAB skaitmeninis radijo imtuvas,
  • naujo dizaino naudotojo sąsaja,
  • mobilioji programėlė „Apple CarPlay®3,
  • mobilioji programėlė „Android Auto™“4,
  • mobilioji programėlė „Remote“5.

Su naujausia dirbtiniu intelektu pagrįsta aukštesnio lygio sistema „Pivi Pro“2 galėsite naudotis tokiomis funkcijomis kaip „mokytis“ gebanti navigacijos sistema ir mėgautis nenutrūkstamu ryšiu su aplinkiniu pasauliu kiekvienoje kelionėje.
SISTEMA „PIVI PRO“
AKIMIRKSNIU PATEIKIAMA INFORMACIJA
„MERIDIAN“ ERDVINIO GARSO SISTEMA
PROGRAMINĖS ĮRANGOS NAUJINIAI

PROGRAMINĖS ĮRANGOS NAUJINIAI

Jūsų automobilio sistemos yra nuolat atnaujinamos, įdiegiant programinės įrangos naujinius7. Automobilio informacijos ir pramogų sistema, telematikos ir įvairūs kontrolės moduliai gali būti atnaujinami nuotoliniu būdu, siekiant užtikrinti optimalų jų veikimą. Tai rodo, kad jūsų automobilis vis labiau tobulėja.
PAKETAS „ONLINE PACK“

PAKETAS „ONLINE PACK“

Pasirinkę paketą „Online Pack“8 su duomenų planu ir integruota SIM kortele, galėsite naudotis šiomis ryšio paslaugomis:

- naudotis neribotais duomenimis8
- sužinoti orų prognozę.
BELAIDIS MOBILIŲJŲ PRIETAISŲ ĮKROVIKLIS

BELAIDIS MOBILIŲJŲ PRIETAISŲ ĮKROVIKLIS

Papildomai užsakomu belaidžiu mobiliųjų prietaisų įkrovikliu su telefono signalo stiprintuvu9 galima įkrauti suderinamus išmaniuosius telefonus nenaudojant laidų ar įkrovimo stovo. Salone laikomo telefono signalą sustiprina ir geresnę skambučių kokybę užtikrina automobilio antena.
SALONO ORO VALYMO SISTEMA SU PM2,5 ORO FILTRU

SALONO ORO VALYMO SISTEMA SU PM2,5 ORO FILTRU

Papildomai užsakoma „Nanoe“ oro jonizavimo sistema užtikrina gerą vairuotojo ir keleivių savijautą. Paspaudus mygtuką PURIFY, specialiai sukurtas filtras sulaiko iš išorės patenkančiame ore esančias smulkias daleles (pavyzdžiui, kietąsias daleles PM2,5) ir alergenus (pavyzdžiui, dulkes bei žiedadulkes).

PAJĖGUMAS

Šis kompaktiškasis miesto visureigis galingumu nenusileidžia kitiems „Land Rover“ automobiliams.

ALL WHEEL DRIVE

ALL WHEEL DRIVE

Teikia daugiau pasitikėjimo savimi kelyje ir bekelės sąlygomis. Važiuojant slidžiu kelio paviršiumi, pavyzdžiui, žole ar sniegu, sukimo momentas tolygiai paskirstomas priekiniams ir galiniams ratams, užtikrinant maksimalią sukibimo jėgą.
SISTEMA „HILL DESCENT CONTROL“

SISTEMA „HILL DESCENT CONTROL“

Išlaikydama pastovų greitį ir, prireikus, įjungdama skirtingų ratų stabdžius, pagalbinė važiavimo nuokalne sistema „Hill Descent Control“ padeda lengvai įveikti stačias nuokalnes.
SISTEMA „ALL TERRAIN PROGRESS CONTROL“

SISTEMA „ALL TERRAIN PROGRESS CONTROL“

Sistema „All Terrain Progress Control“ leidžia nustatyti ir išlaikyti pastovų greitį sudėtingomis bekelės sąlygomis.
VILKIMAS IR PAŽANGIOJI VILKIMO SISTEMA „ADVANCED TOW ASSIST“

VILKIMAS IR PAŽANGIOJI VILKIMO SISTEMA „ADVANCED TOW ASSIST“

Visureigyje, kurio velkamoji galia siekia iki 2500 kg, įdiegta pažangioji vilkimo sistema „Advanced Tow Assist“ padeda lengviau transportuoti automobiliams, arkliams skirtas priekabas ir pan. Automobilyje taip pat galima įtaisyti papildomai užsakomą nuimamą arba elektra valdomą prikabinimo įtaisą.
SISTEMA „CLEARSIGHT GROUND VIEW“

SISTEMA „CLEARSIGHT GROUND VIEW“

Puikiai pritaikyta bekelės ir sudėtingoms važiavimo sąlygoms. Automobilyje įrengta 3D išorinių vaizdo kamerų sistema su „ClearSight Ground View“ sistema11 leidžia matyti „kiaurai“ variklio dangtį ir važiuojant stebėti jus supančią aplinką iš įvairių pusių, taip pat galima apžiūrėti automobilio dugną bei ratus.

TECHNINĖS SAVYBĖS

Rinkitės iš didelio įvairiems poreikiams pritaikytų efektyvių variklių asortimento ir mėgaukitės smagiu bei dinamišku vairavimu.

ĮKRAUNAMIEJI HIBRIDINIAI AUTOMOBILIAI

ĮKRAUNAMIEJI HIBRIDINIAI AUTOMOBILIAI

Įkraunamoji hibridinė modelio versija „Discovery Sport Plug-in Hybrid“, naudojanti tik elektros energiją ir neteršianti aplinkos, puikiai tinka tiek kelionėms mieste, tiek nuotykiams su šeima. Automobilį galite patogiai įkrauti prijungę prie nuolatinės srovės sparčiojo įkrovimo stotelės.

ĮKRAUNAMŲJŲ HIBRIDINIŲ MODELIO VERSIJŲ SPECIFIKACIJOS

ELEKTRINIU REŽIMU GALIMAS NUVAŽIUOTI ATSTUMAS (IKI)

60 km
(37 mylių)††

Bandymo lengvesnėmis sąlygomis (TEL) pagal WLTP procedūrą rezultatas.​

IŠMETAMO CO2 KIEKIS (NUO)

34 g/km††

Rinkitės elektrinį režimą ir važiuokite neteršdami aplinkos.

ĮKROVIMO TRUKMĖ NAMUOSE (NUO)

132 min.*

Iki 100 %, prijungus prie 7 kW kintamosios srovės (AC) buitinio įkroviklio.

ĮKROVIMO TRUKMĖ NE NAMUOSE (NUO)

30 min.*

Prijungus prie 32 kW nuolatinės srovės (DC) sparčiojo įkrovimo stotelės, per mažiau nei 30 minučių baterija įkraunama iki 80 %.
VAROS SISTEMOS

VAROS SISTEMOS

Nuo veržlaus ir patikimo vairavimo iki degalų ekonomijos ir rafinuoto vairavimo pojūčio – visus šiuos poreikius patenkins automobilyje „Discovery Sport“, taip pat ir įkraunamojoje hibridinėje modelio versijoje, įrengti varikliai.
KONFIGŪRUOJAMOS DINAMIKOS SISTEMA

KONFIGŪRUOJAMOS DINAMIKOS SISTEMA

Naudodamiesi „Discovery Sport“ automobilyje įtaisytu jutikliniu ekranu, galėsite pritaikyti įvairios automobilio įrangos, pavyzdžiui, pakabos ir vairo sistemų, parametrus pagal asmeninius poreikius.
ADAPTYVIOSIOS DINAMIKOS SISTEMA

ADAPTYVIOSIOS DINAMIKOS SISTEMA

Jei jūsų automobilyje įdiegta adaptyviosios dinamikos sistema, galėsite rinktis dinaminį režimą („Dynamic Mode“) ir mėgautis tikslesniu vairavimu bei didesne automobilio kontrole.
TRANSMISIJA

TRANSMISIJA

Tiek 6 pavarų mechaninė, tiek 9 pavarų automatinė transmisija užtikrina sklandų pavarų perjungimą ir itin malonų vairavimą.

SUSIKOMPLEKTUOKITE SAVĄJĮ

Universalus ir kompaktiškas „Land Rover“ miesto visureigis, pagamintas pagal jūsų poreikius.

PRITAIKYKITE „DISCOVERY SPORT“ VISUREIGĮ PAGAL ASMENINIUS POREIKIUS

Didelis dažų, ratlankių ir priedų paketų asortimentas leis lengvai susikomplektuoti jūsų poreikius tobulai atitinkantį „Land Rover Discovery Sport“ visureigį.

SKAITYKITE DAUGIAU

„DISCOVERY SPORT“ MODELIO VERSIJOS

„DISCOVERY SPORT“ MODELIO VERSIJOS

Peržiūrėkite visas modelio versijas.
SPECIFIKACIJOS

SPECIFIKACIJOS

Peržiūrėkite faktus ir skaitinius duomenis.
PAPILDOMA ĮRANGA IR PRIEDAI

PAPILDOMA ĮRANGA IR PRIEDAI

Pritaikykite „Discovery Sport“ visureigį pagal asmeninius poreikius.
GALERIJA

GALERIJA

Modelio „Discovery Sport“ DNR.

††Peržiūrėkite WLTP rezultatus.
Pateikti skaitiniai duomenys yra oficialių bandymų, gamintojo atliktų pagal ES teisės aktus, rezultatai, gauti esant visiškai įkrautai baterijai. Tik palyginimo tikslais. Rezultatai, gauti realiomis sąlygomis, gali skirtis. Išmetamo CO2 kiekio, sunaudojamo energijos kiekio ir galimo nuvažiuoti atstumo vertėms įtakos turi tokie veiksniai kaip vairavimo stilius, aplinkos sąlygos, apkrova, sumontuoti ratlankiai ir priedai, pasirinktas maršrutas bei baterijos būklė. Elektriniu režimu nuvažiuojamo atstumo vertės nustatytos važiuojant serijine transporto priemone standartiniu maršrutu.

* Pateikta vertė buvo nustatyta paslinkus sėdynes visiškai į priekį, t. y. jų nenulenkus.

** Įkrovimo trukmė priklauso nuo keleto veiksnių, pavyzdžiui, baterijos amžiaus, būklės, temperatūros ir įkrovos lygio, taip pat naudojamo įkroviklio.

1 Taikomi vietos teisės aktų reikalavimai. Jei akinius su bifokaliniais ar varifokaliniais lęšiais nešiojantiems vairuotojams sunku naudotis šiuo galinio vaizdo veidrodėliu, visada galima įjungti įprasto galinio vaizdo veidrodėlio režimą.
2Praėjus nustatytam pradiniam paslaugos teikimo laikotarpiui, navigacijos sistemos abonementą gali tekti pratęsti. Pasitarkite su savo „Land Rover“ pardavėju.
3Jūsų automobilyje gali būti naudojama programa „Apple CarPlay“. Kartu su programa „Apple CarPlay“ siūlomos paslaugos priklauso nuo jūsų šalyje veikiančių programos funkcijų. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, apsilankykite interneto svetainėje adresu https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.
4Jūsų automobilyje gali būti naudojama programa „Android Auto“. Kartu su programa „Android Auto“ siūlomos paslaugos priklauso nuo jūsų šalyje veikiančių programos funkcijų. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, apsilankykite interneto svetainėje adresu https://www.android.com/auto/.
5Programėlė „Land Rover Remote“ veikia naudojantis abonementinėmis paslaugomis, kurios gali būti pratęsiamos, praėjus pradiniam „Land Rover“ pardavėjo nustatytam jų galiojimo laikotarpiui. Programėlę „Land Rover Remote“ reikia parsisiųsti iš „Apple App Store“ ar „Google Play Store“ internetinės parduotuvės.
6Kai kuriose rinkose automobilyje turi būti įtaisytas saulės spindulius skaidantis priekinis stiklas. Navigacijos sistemos nurodymai ant priekinio stiklo pateikiami tik tada, kai automobilyje įdiegta sistema „Pivi Pro“.
7Naujiniams įdiegti reikalingas interneto ryšys.
8Gali būti taikomos sąžiningo naudojimosi taisyklės. Apima vienų metų abonementą, kuris gali būti pratęsiamas, praėjus „Land Rover“ pardavėjo nustatytam pradiniam laikotarpiui.
9 Priklauso nuo konkrečios rinkos. Funkcija veikia tik su suderinamais išmaniaisiais telefonais.
10Prieš kirsdami užlietą kelią, visada patikrinkite trasą ir išvažiavimą.
11Norint įdiegti sistemą „ClearSight Ground View“, būtina 3D išorinių vaizdo kamerų sistema. Vaizdai pateikiami ne realiuoju laiku. Kad būtų užtikrinamas saugumas, apžiūrėkite automobilio išorę patys. Taikomi vietinių teisės aktų reikalavimai.

Papildomai užsakoma įranga ir sąlygos ją užsisakyti gali skirtis, priklausomai nuo automobilio specifikacijų (modelio ir varos sistemos), arba, norint ją užsakyti, gali tekti įrengti papildomą įrangą. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, kreipkitės į savo pardavėją arba susikomplektuokite automobilį internete.

Sistemų „Pivi“ ir „InControl“ funkcijos, galimybės, trečiųjų šalių paslaugos ir jų prieinamumas priklauso nuo konkrečios rinkos (dėl prieinamumo Jūsų šalyje ir visų paslaugos sąlygų kreipkitės į savo „Land Rover“ pardavėją). Kai kuriose vietovėse mobiliojo ryšio gali nebūti. Rodoma informacija ir vaizdai, susiję su technologija „InControl“, ekrano vaizdais ar sekomis, gali keistis dėl programinės įrangos naujinių, versijos kontrolės ir kitų sistemos ar vaizdo pokyčių, priklausomai nuo pasirinktos konfigūracijos.

Automobilyje įdiegtos sistemos vairuotojų turi būti naudojamos tik tada, kai tai yra saugu. Vairuotojai visada turi kontroliuoti vairuojamą automobilį.
„Apple CarPlay“ yra korporacijos „Apple Inc.“ prekės ženklas. Gali būti taikomos korporacijos „Apple Inc.“ galutiniams naudotojams nustatytos sąlygos.
„Android Auto“ yra korporacijos „Google LLC“ prekės ženklas.
„Meridian“ yra registruotasis prekės ženklas, priklausantis korporacijai „Meridian Audio Ltd.“. „Trifield“ ir „trijų laukų“ įtaisai yra korporacijos „Trifield Productions Ltd.“ prekės ženklai.
„Nanoe™“ yra korporacijos „Panasonic Corporation“ prekės ženklas.