Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover

TECHNOLOGIJOS

INTERNETINĖ ŽINIASKLAIDA

Klausykitės mėgstamos muzikos, radijo stočių ir tinklalaidžių, nenaudodami savo išmaniojo telefono. Prijunkite turimas „Deezer“ ir „TuneIn“ paskyras prie portalo „InControl Portal“ bei valdykite turimas laikmenas, naudodamiesi automobilio jutikliniu ekranu. Didesnės ryšio galimybės su navigacijos sistema „Connected Navigation Pro“ ir paketu „Online Pack“.

NAVIGACIJOS SISTEMA „CONNECTED NAVIGATION PRO“

Su navigacijos sistema „Connected Navigation Pro“ ir paketu „Online Pack“ naujausia informacija apie eismo sąlygas ir paieškos funkcija pasiekiama ranka. Išsaugokite pamėgtų vietų adresus, lengvais rankos judesiais valdykite žemėlapius ir atnaujinkite duomenis, naudodamiesi paslauga „Map Care“.

PAKETAS „SMARTPHONE PACK“

Su šiuo paketu galėsite naudotis išmaniajame telefone (su „Android™“ arba „Apple©“ operacine sistema) įdiegtomis automobiliui pritaikytomis programėlėmis, valdydami jas automobilio jutikliniame ekrane.

PROJEKCINIS EKRANAS ANT PRIEKINIO STIKLO

Jame pateikiama svarbiausia informacija apie automobilį, įskaitant važiavimo greitį, įjungtą pavarą ir navigacijos sistemos nurodymus. Spalvotas ekranas išsiskiria didele grafinių elementų raiška ir leidžia patogiai peržiūrėti visą svarbiausią informaciją.

VAIRAS

Siekiant užtikrinti patogų valdymą, ant oda aptraukto vairo įtaisyti pagrindinių sistemų, pavyzdžiui, medijos ir telefono sistemų, valdymo mygtukai. Ant sportinio stiliaus „Discovery Sport R-Dynamic“ vairo įtaisyti „Noble Chrome“ stiliaus apdailos elementai.

PROGRAMĖLĖ „REMOTE“

Nustatykite norimą salono temperatūrą, atrakinkite, užrakinkite ar raskite savo automobilį stovėjimo aikštelėje ir fiksuokite savo kelionių duomenis, naudodami išmanųjį telefoną arba išmanųjį laikrodį. Programėlė yra suderinama su dauguma išmaniųjų telefonų, „Android Wear™“ ar „Apple Watch®“ produktų.

INOVACIJOS

VARIKLIAI

Neprilygstamas važiavimo malonumas, degalų ekonomija ir rafinuotumas – visa tai užtikrina kiekvieno naudotojo poreikiams pritaikyti variklių variantai.

VARIKLIS SU ŠVELNIĄJA HIBRIDINE SISTEMA (MHEV)

MHEV yra hibridinė sistema, kaupianti ir sauganti stabdymo metu generuojamą energiją, kuri paprastai yra prarandama, bei išmaniai ją panaudoja variklio efektyvumui didinti.

PROGRAMĖLĖ „IGUIDE“ (JAU GREITAI)

Programėlė „iGuide“ padeda rasti atsakymus į visus klausimus – visai kaip mobilusis naudotojo vadovas. Programėlė „Land Rover iGuide“ paprastai paaiškina visas naudotojui aktualias modelio „Discovery Sport“ funkcijas ir valdymo sistemas.

NAŠUMAS

PAKABOS SISTEMA

Visureigyje įrengta visiškai nepriklausoma pakabos sistema su integruotų jungčių galine pakaba, pritaikyta bekelės sąlygoms.

ADAPTYVIOSIOS DINAMIKOS SISTEMA

Adaptyviosios dinamikos sistema, valdoma naudojant jutiklinį ekraną, padeda dar geriau kontroliuoti automobilį ir užtikrina neprilygstamą jo stabilumą.

9 PAVARŲ AUTOMATINĖ TRANSMISIJA

Modelyje „Discovery Sport“ įrengta itin klusniai ir sklandžiai veikianti devynių pavarų automatinė transmisija, užtikrinanti optimalų pavarų perjungimą, maksimalų degalų naudojimo efektyvumą ir greitėjimą. Pavaros perjungiamos itin sklandžiai, o transmisija išmaniai prisitaiko prie Jūsų vairavimo stiliaus.

DINAMINĖ STABILUMO KONTROLĖS SISTEMA

Dinaminė stabilumo kontrolės sistema (DSC) stebi automobilio dinamiką ir didina jo stabilumą. Sistema mažina variklio sukimo momentą ir įjungia atitinkamų ratų stabdžius, koreguodama automobilio judėjimo kryptį bei neutralizuodama per didelę arba per mažą automobilio reakciją į vairo pasukimą.

PAJĖGUMAS

SISTEMA „LOW TRACTION LAUNCH“

Ši sistema užtikrina optimalią sukimo momento kontrolę, kai pajudate iš vietos slidžiame kelyje.

SISTEMA „HILL DESCENT CONTROL“

Padeda kontroliuoti automobilį, t. y. išlaiko pastovų greitį ir reguliuoja stabdžius, kai leidžiatės stačia nuokalne.

SISTEMA „GRADIENT RELEASE CONTROL“

Neleidžia automobiliui staiga greitėti, kai leidžiatės stačia nuokalne ir atleidžiate stabdžių pedalą.

PAŽANGI SISTEMA „ADVANCED TOW ASSIST“

Reguliuokite priekabos judėjimo kryptį, kai važiuojate atbuline eiga. Su pažangiąja sistema „Advanced Tow Assist“, naudodami sukiojamąją valdymo rankenėlę, galėsite valdyti automobilį ir reguliuoti priekabos judėjimo kryptį jutikliniame ekrane.

SISTEMA „WADE SENSING“

Be vargo įveiksite vandens užlietą kelią. Ekrane tikruoju laiku matysite vandens lygį aplink automobilį, taip pat sistema įspės jus, jei vandens lygis taps didesnis nei didžiausias automobilio įveikiamas brastos gylis.

SISTEMA „ALL TERRAIN PROGRESS CONTROL“

Pastovaus greičio palaikymo sistemos atitikmuo, skirtas bekelės sąlygoms. Ši itin pažangi sistema leidžia nustatyti ir išlaikyti pastovų greitį bekelės sąlygomis.

STANDARTINĖS VAIRUOTOJUI SKIRTOS PAGALBINĖS TECHNOLOGIJOS

AVARINIAI STABDŽIAI

Jei automobilio kompiuteris nustato galimo susidūrimo pavojų ir įspėja vairuotoją vaizdiniu signalu, bet vairuotojas nesiima jokių veiksmų, stabdžiai įjungiami automatiškai. Sistema reaguoja į kitas transporto priemones, judančias 5–80 km/h greičiu, o pėsčiuosius ir dviratininkus ji aptinka šiems judant 5–60 km/h greičiu.

SISTEMA „LANE KEEP ASSIST“, PADEDANTI NENUKRYPTI NUO VAŽIUOJAMOSIOS KELIO DALIES

Slidiems keliams pritaikyta sistema „Lane Keep Assist“ nustato, kada automobilis netyčia nukrypsta nuo eismo juostos ir įjungia vairo pasipriešinimą švelniai grąžindama automobilį į pradinę eismo juostą.

VAIRUOTOJO BŪSENOS STEBĖJIMO SISTEMA

Nustato, kada vairuotojas yra pavargęs. Vairuotojo būsenos stebėjimo sistema „Driver Condition Monitor“ vaizdiniais signalais iš anksto praneša, kad vairuotojui būtina sustoti pailsėti.

PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA SU GREIČIO RIBOTUVU

Su šia sistema išlaikysite nustatytą greitį nespausdami greičio pedalo ir iš anksto nustatysite didžiausią automobilio greitį.

PARK PACK

PAGALBINĖ AUTOMOBILIO STATYMO SISTEMA

Įjungus šią sistemą, ji ieško tinkamos stovėjimo vietos. Sistema perima automobilio valdymą, pastato jį į stovėjimo vietą ir padeda išvažiuoti iš jos.

PAGALBINĖ AUTOMOBILIO STATYMO SISTEMA, NUSTATANTI ATSTUMĄ 360° SPINDULIU

Užtikrina visišką pasitikėjimą savimi manevruojant ankštoje erdvėje. Automobilio gale, priekyje ir šonuose įtaisyti jutikliai tikruoju laiku praneša apie atstumą iki įvairių kliūčių garsiniais ir vaizdiniais įspėjamaisiais signalais.

GALE ĮRENGTA EISMO STEBĖJIMO SISTEMA

Įspėja apie transporto priemones, pėsčiuosius ar kitas kliūtis, artėjančias Jūsų automobilio link iš bet kurios pusės. Ši sistema itin naudinga išvažiuojant iš stovėjimo vietos atbuline eiga, net jei aiškiai nematote už Jūsų esančio vaizdo.

STEBĖJIMO SISTEMA „CLEAR EXIT MONITOR“

Ši sistema padeda keleiviams saugiai išlipti iš automobilio, įspėdama juos apie galimą pavojų, pavyzdžiui, apie artėjančius automobilius ar dviratininkus.

DRIVE PACK

ADAPTYVIOJI PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA

Paketą „Drive Pack“ sudaro trys komponentai. Adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema išlaiko saugų atstumą tarp Jūsų automobilio ir priešakyje esančios transporto priemonės, kai važiuojate pastoviu greičiu arba iš lėto judate spūstyje. Jei priešakyje esanti transporto priemonė sustoja, Jūsų automobilis taip pat palaipsniui sustoja.

NEMATOMOS ZONOS STEBĖJIMO SISTEMA „BLIND SPOT ASSIST“

Jums rikiuojantis ir sistemai aptikus kitą automobilį jums nematomoje zonoje, atitinkamame šoninio vaizdo veidrodėlyje įsižiebia įspėjamoji lemputė ir įsijungia vairo pasipriešinimo funkcija, nukreipianti automobilį nuo artėjančios transporto priemonės ir apsauganti nuo galimo susidūrimo.

GREITO AVARINIO STABDYMO SISTEMA

Jei automobilio kompiuteris nustato galimo susidūrimo pavojų ir įspėja vairuotoją vaizdiniu signalu, bet vairuotojas nesiima jokių veiksmų, stabdžiai įjungiami automatiškai. Sistema reaguoja į kitas transporto priemones, važiuojančias 5–80 km/h greičiu, o pėsčiuosius ir dviratininkus ji aptinka šiems judant 5–60 km/h greičiu.

KOMFORTAS

PANORAMINIS STOGLANGIS

Fiksuotas panoraminis stoglangis leidžia pripildyti saloną šviesos ir kuria dar jaukesnę atmosferą.

ELEKTRA VALDOMOS BAGAŽINĖS DURELĖS

Elektra valdomas bagažinės dureles atidarysite ir uždarysite naudodami automobilio pultelį, salone įtaisytą mygtuką ar mygtukus, subtiliai įtaisytus ant bagažinės durelių.

BELAIDIS MOBILIŲJŲ PRIETAISŲ ĮKROVIKLIS

Įkraukite suderinamo modelio išmaniuosius telefonus nenaudodami nuolat susiraizgančių laidų.

KONFIGŪRUOJAMAS SALONO APŠVIETIMAS

Su šia papildomai užsakoma įranga galėsite rinktis iš dešimties salono apšvietimo spalvų.

„Android™“ ir „Android Wear™“ yra korporacijos „Google Inc.“ prekių ženklai.

„Apple®“ ir „Apple Watch®“ yra JAV ir kitose šalyse registruoti prekių ženklai, priklausantys korporacijai „Apple Inc.“.

Papildomai užsakoma įranga ir sąlygos ją užsisakyti gali skirtis, priklausomai nuo automobilio specifikacijų (modelio ir varos sistemos), arba norint ją užsakyti, gali tekti įrengti papildomą įrangą. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, kreipkitės į savo pardavėją arba susikomplektuokite automobilį internete.


 

© Inchcape Motors Finland Oy

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover