Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover

PAPILDOMA ĮRANGA IR PRIEDAI

PAKETAS

RATLANKIAI

INTERJERAS

APDAILOS VARIANTAI

Rinkitės iš visureigiui „Discovery Sport“ numatytų keturių paviršių apdailos elementų ir įvairių salono apdailos komponentų iš faneros.

SĖDYNĖS

Rinkitės 8 kryptimis rankomis reguliuojamas arba 12 ar 14 krypčių elektra reguliuojamas sėdynes. Galimos funkcijos – atminties, masažo, šildymo ir vėsinimo.

SALONO SPALVŲ DERINIAI

Tarp galimų sėdynių spalvos variantų rasite „Ebony“ ir „Light Oyster“, o „Discovery Sport R-Dynamic“ komplektacijos automobiliams taip pat numatyta galimybė rinktis „Mars Red“ spalvos kontrastingas siūles.

SALONO PAKETAI

Dar labiau pritaikykite savąjį „Discovery Sport“ pagal asmeninius poreikius. Galimybė rinktis papildomus paketus priklauso nuo pasirinktos komplektacijos („Discovery Sport“ ar „Discovery Sport R-Dynamic“).

LAND ROVER GEAR – AKSESUARAI

ŠONINIO VAIZDO VEIDRODĖLIŲ GAUBTAI

Šoninio vaizdo veidrodėlių gaubtai su „Noble Chrome“ stiliaus apdailos elementais yra skirti pabrėžti išskirtinį visureigio „Discovery Sport“ išorės stilių.

SULANKSTOMA NEŠIOKLĖ JŪSŲ AUGINTINIUI

Įvairūs visureigiui „Discovery Sport“ numatyti priedai, pavyzdžiui, sulankstoma nešioklė jūsų augintiniui, leidžia pritaikyti automobilio saloną ir bagažo erdvę pagal asmeninius poreikius.

DAIKTŲ GABENIMAS IR VILKIMAS

Lauko sporto įrangai ir didesniems daiktams vežti skirti priedai užtikrina daugiau lankstumo.

FUNKCIONALUMAS IR TECHNOLOGIJOS

Pagal asmeninius poreikius galite pritaikyti ne tik savojo visureigio salono stilių, bet ir jame diegiamas sistemas ir įrangą.

© Inchcape Motors Finland Oy

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover