Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover

DIZAINAS

UNIVERSALUMAS

PAJĖGUMAS

TECHNOLOGIJOS

INFORMACIJOS IR PRAMOGŲ SISTEMA

Su programėle „Remote“ visureigis „Discovery Sport“ yra paruoštas nuotykiams. Naudodami išmanųjį telefoną patikrinsite degalų lygį, atrakinsite automobilį, sušildysite ar atvėsinsite jo saloną.

INOVACIJOS

Mūsų naujosios kartos standartinė varos sistema užtikrina didesnį stabilumą ir ratų sukibimą slidžiame kelyje ar bekelės sąlygomis. Standartinės įrangos dalis, jei automobilyje įrengtas tam tikras gamintojo numatytas variklis.

SAVYBĖS ĮPRASTOMIS KELIO SĄLYGOMIS

Automobilyje įdiegta nemažai pažangių sistemų, pavyzdžiui, aktyvioji varos sistema ir konfigūruojamos dinamikos sistema, taigi modelis „Discovery Sport“ užtikrina smagų vairavimą įvairiomis kelio ir aplinkos sąlygomis.

BEKELĖS SĄLYGOMIS

Sistema „Terrain Response 2“, pagrįsta mūsų didesne nei 70 metų patirtimi, automatiškai parenka tinkamiausią važiavimo režimą bekelės sąlygomis.

VAIRUOTOJUI SKIRTOS PAGALBINĖS FUNKCIJOS

Visureigyje yra įrengiamos įvairios standartinės, papildomai užsakomos arba papildomai užsakomuose paketuose numatytos sistemos, kurios ne tik padeda intensyviame miesto eisme, bet ir užtikrina aukštesnio lygio saugumą.

KOMFORTAS

Šaltam klimatui tobulai pritaikytas šildomas vairas teikia papildomo komforto vairuojant. Vairo šildymas įjungiamas jutikliniu mygtuku, įtaisytu ant vairo.

NAŠUMAS

KOMFORTAS

SAUGUMAS

ISOFIX

ISOFIX tvirtinimo taškai užtikrina patikimesnę vaikiškos kėdutės fiksaciją ir didesnį saugumo lygį.

ORO PAGALVĖS

„Discovery Sport“ automobiliuose įrengta aštuonių vairuotojo ir keleivių saugos pagalvių sistema užtikrina patikimą visų automobilyje važiuojančių asmenų apsaugą.

DINAMINĖ STABILUMO KONTROLĖS SISTEMA

Mažina variklio sukimo momentą ir įjungia atitinkamų ratų stabdžius, koreguodama automobilio judėjimo kryptį bei neutralizuodama per didelę arba per mažą automobilio reakciją į vairo pasukimą.

VAIRAVIMO SISTEMOS

Modelyje „Discovery Sport“ įdiegtos naujausios saugos technologijos, įskaitant elektroninę stabdymo jėgos paskirstymo sistemą, kuri automatiškai paskirsto stabdymo jėgą ašims, sumažindama stabdymo atstumą, išlaikydama automobilio stabilumą ir vairuojamumą.

AVARINIO STABDYMO SISTEMA „EMERGENCY BRAKE ASSIST“

Avarinio stabdymo sistema „Emergency Brake Assist“ nustato, kada greitai, bet be didelių pastangų, įspaudžiate stabdžių pedalą, norėdami greičiau sustabdyti automobilį. Sistema pagerina stabdžių slėgį, kad laiku sustabdytumėte automobilį. Avarinio stabdymo metu automatiškai įsižiebia avariniai įspėjamieji žibintai.

GREITO AVARINIO STABDYMO SISTEMA

Ši papildomai užsakoma sistema nustato galimą priekinio susidūrimo su kita transporto priemone pavojų ir vaizdiniu įspėjimu praneša vairuotojui, kad būtina stabdyti. Jei vairuotojas nesiima jokių veiksmų, sistema pradeda stabdyti automobilį, kad sušvelnintų galimo susidūrimo pasekmes. Įprasta avarinio stabdymo sistema yra standartinės įrangos dalis.

„Meridian“ yra registruotas korporacijos „Meridian Audio Ltd.“ prekės ženklas. 

„Nanoe™“ yra korporacijai „Panasonic Coporation“ priklausantis prekių ženklas. 

Papildomai užsakoma įranga ir sąlygos ją užsisakyti gali skirtis, priklausomai nuo automobilio specifikacijų (modelio ir varos sistemos), arba norint ją užsakyti, gali tekti įrengti papildomą įrangą. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, kreipkitės į savo pardavėją arba susikomplektuokite automobilį internete.

 

© Inchcape Motors Finland Oy

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover