Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover

DIZAINAS

DISCOVERY SPORT

„Discovery Sport“ – tai tyra originaliojo modelio interpretacija, pabrėžianti šio automobilio dizainą. Nesvarbu, kur važiuosite – mieste ar užmiestyje, su „Discovery Sport“ kelionės tikslą pasieksite stilingai.

DISCOVERY SPORT R-DYNAMIC

„Discovery Sport R-Dynamic“ visureigio stilius yra drąsus ir sportiškas. Be standartinės modelio versijos „Discovery Sport R-Dynamic“ įrangos, į HSE komplektacijai papildomai numatytos įrangos sąrašą įeina 20 colių skersmens ratlankiai „Style 5089“, 14 krypčių elektra reguliuojamos priekinės sėdynės ir vairuotojo sėdynė su atminties funkcija.

MODELIO VERSIJA „P290 BLACK EDITION“

Norintiems išties galingo automobilio. Modelio versijoje „Discovery Sport P290 Black Edition“ įrengtas 2,0 l darbinio tūrio benzininis variklis. Be to, tik šioje modelio versijoje įrengta aktyvioji transmisija, užtikrinanti dar geresnį automobilio valdymą.

UNIVERSALUMAS

GALINIO VAIZDO VEIDRODĖLIS „CLEARSIGHT“

Didžiausia šioje automobilių klasėje bagažo erdvė puikiai tinka šeimos išvykoms, tačiau keleiviai ir visas jų bagažas gali riboti matomumą. Su galinio vaizdo veidrodėliu „ClearSight“ aiškiai matysite, kas vyksta už automobilio, nesvarbu, kiek keleivių ar bagažo gabensite.

PRIEKINIAI ŽIBINTAI, PAGRĮSTI LED MATRICOS TECHNOLOGIJA

Šie žibintai užtikrina dienos šviesai artimą apšvietimo kokybę ir mažina akių nuovargį. LED matricos technologija pagrįstuose priekiniuose žibintuose su išskirtinio dizaino LED dienos žibintais įdiegta spindulio reguliavimo sistema. Ji aptinka iš priekio artėjančias transporto priemones ir reguliuoja spindulį taip, kad būtų užtikrinamas itin geras matomumas, neakinant kitų eismo dalyvių.

VAIRUOTOJUI SKIRTOS PAGALBINĖS SISTEMOS

Rinkitės iš įvairių sistemų, užtikrinančių paprastesnį ir saugesnį automobilio vairavimą bei statymą. Visureigyje įdiegtos įvairios pažangios technologijos, kurios ne tik gerina važiavimo patirtį, bet ir didina automobilio saugumo lygį.

AUTOMOBILYJE ĮRENGTOS TECHNOLOGIJOS

PROGRAMINĖS ĮRANGOS NAUJINIAI

Jūsų automobilio sistemos yra nuolat atnaujinamos, įdiegiant programinės įrangos naujinius 7. Automobilio informacijos ir pramogų sistema, telematikos ir įvairūs kontrolės moduliai gali būti atnaujinami nuotoliniu būdu, siekiant užtikrinti optimalų jų veikimą. Tai rodo, kad jūsų automobilis vis labiau tobulėja.

BELAIDIS MOBILIŲJŲ PRIETAISŲ ĮKROVIKLIS

Papildomai užsakomu belaidžiu mobiliųjų prietaisų įkrovikliu su telefono signalo stiprintuvu galima įkrauti suderinamus išmaniuosius telefonus nenaudojant laidų ar įkrovimo stovo. Salone laikomo telefono signalą sustiprina ir geresnę skambučių kokybę užtikrina automobilio antena.

SALONO ORO VALYMO SISTEMA SU PM2,5 ORO FILTRU

Papildomai užsakoma „Nanoe™“ oro jonizavimo sistema užtikrina gerą vairuotojo ir keleivių savijautą. Paspaudus mygtuką PURIFY, specialiai sukurtas filtras sulaiko iš išorės patenkančiame ore esančias smulkias daleles (pavyzdžiui, kietąsias daleles PM2,5) ir alergenus (pavyzdžiui, dulkes bei žiedadulkes).

PAJĖGUMAS

SISTEMA „TERRAIN RESPONSE 2“

Pritaikykite savąjį „Discovery Sport“ pagal kelio sąlygas, pasirinkę vieną iš keturių važiavimo režimų. Apdovanojimų pelniusi sistema „Terrain Response 2“ stebi važiavimo sąlygas ir sistemingai parenka jums tinkamiausią važiavimo režimą.

ĮVEIKIAMAS BRASTOS GYLIS

Nepraraskite pasitikėjimo savimi ir išlikite spontaniški net tada, kai tenka važiuoti vandeniu užlietu keliu. Sistema „Wade Sensing“ padės saugiai kirsti vandens užlietą kelią: kompiuteris praneš apie vandens lygį, kurio automobilis negali įveikti.

VILKIMO ĮRANGA

Naujojo „Discovery Sport“ velkamoji masė siekia iki 2500 kg. Automobilyje taip pat galima įtaisyti papildomai užsakomą nuimamą arba elektra valdomą prikabinimo įtaisą. Automobilio galimybes galite išplėsti, naudodami įvairius vilkti ir daiktams gabenti skirtus priedus.

SISTEMA „CLEARSIGHT GROUND VIEW“

Puikiai pritaikyta bekelės ir sudėtingoms važiavimo sąlygoms. Automobilyje įrengta 3D išorinių vaizdo kamerų sistema su „ClearSight Ground View“ sistema9 leidžia matyti „kiaurai“ variklio dangtį ir važiuojant stebėti jus supančią aplinką iš įvairių pusių, taip pat galima apžiūrėti automobilio dugną bei ratus.

TECHNINĖS SAVYBĖS

VAROS SISTEMOS

Nuo veržlaus ir patikimo vairavimo iki degalų ekonomijos ir rafinuoto vairavimo pojūčio – visus šiuos poreikius patenkins automobilyje „Discovery Sport“, taip pat ir įkraunamojoje hibridinėje modelio versijoje, įrengti varikliai.

KONFIGŪRUOJAMOS DINAMIKOS SISTEMA

Naudodamiesi „Discovery Sport“ automobilyje įtaisytu jutikliniu ekranu, galėsite pritaikyti įvairios automobilio įrangos, pavyzdžiui, pakabos ir vairo sistemų, parametrus pagal asmeninius poreikius.

AKTYVIOJI VAROS SISTEMA

Ši sistema gali būti įrengta tik modelio versijoje „Discovery Sport P290 Black Edition“. Važiuojant bekelės sąlygomis, aktyvioji varos sistema užtikrina geresnį ratų sukibimą bei stabilumą ir suteikia daugiau pasitikėjimo savimi. Esant įprastoms važiavimo sąlygoms, sistema padeda sklandžiau įveikti posūkius.

†Pateikti skaitiniai duomenys yra oficialių bandymų, gamintojo atliktų pagal naujojo Europos vairavimo ciklo metodiką (NEDC2), pasaulio mastu suderintą lengvųjų automobilių bandymų procedūrą (WLTP) ir ES teisės aktų reikalavimus, rezultatai. Tik palyginimo tikslais. Rezultatai, gauti realiomis sąlygomis, gali skirtis. Išmetamo CO2 kiekis ir degalų sąnaudos gali skirtis, priklausomai nuo sumontuotų ratų tipo ir papildomai užsakomos įrangos. NEDC2 rezultatai apskaičiuojami naudojant vyriausybės patvirtiną formulę ir WLTP rezultatus, kurie būtų buvę naudojami apskaičiuojant rezultatus pagal senąją NEDC metodiką. Gavus šiuos rezultatus, galima apskaičiuoti taikomus mokesčius. Peržiūrėkite WLTP rezultatus. WLTP yra naujoji oficiali ES bandymų metodika, padedanti apskaičiuoti standartines lengvųjų automobilių degalų sąnaudas ir išmetamo CO2 kiekį. Taikant šią metodiką, apskaičiuojamos degalų ir energijos sąnaudos, automobiliu su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas ir išmetamų teršalų kiekis. Jos paskirtis – padėti nustatyti vertes, artimas automobilio eksploatavimo realiomis sąlygomis vertėms. Transporto priemonių bandymams yra naudojama papildoma įranga, taikoma sudėtingesnė bandymo procedūra ir vairavimo sąlygos.

* Pateikta vertė buvo nustatyta paslinkus sėdynes visiškai į priekį, t. y. nenulenkus sėdynių.

1Taikomi vietinių teisės aktų reikalavimai. Jei akinius su bifokaliniais ar varifokaliniais lęšiais nešiojantiems vairuotojams sunku naudotis šiuo galinio vaizdo veidrodėliu, visada galima įjungti įprasto galinio vaizdo veidrodėlio režimą.

2Jūsų automobilyje gali būti naudojama programa „Apple CarPlay“. Kartu su programa „Apple CarPlay“ siūlomos paslaugos priklauso nuo jūsų šalyje veikiančių programos funkcijų. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, apsilankykite interneto svetainėje adresu https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.

3Jūsų automobilyje gali būti naudojama programa „Android Auto“. Kartu su programa „Android Auto“ siūlomos paslaugos priklauso nuo jūsų šalyje veikiančių programos funkcijų. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, apsilankykite interneto svetainėje adresu https://www.android.com/auto/. 

4Programėlė „Land Rover Remote“ veikia naudojantis abonentinėmis paslaugomis, kurios gali būti pratęsiamos, praėjus pradiniam „Land Rover“ pardavėjo nustatytam jų galiojimo laikotarpiui. Programėlę „Land Rover Remote“ reikia parsisiųsti iš „Apple App Store“ ar „Google Play Store“ internetinės parduotuvės.

5Praėjus nustatytam pradiniam paslaugos teikimo laikotarpiui, navigacijos sistemos abonementą gali tekti pratęsti. Pasitarkite su savo „Land Rover“ pardavėju.

6Kai kuriose rinkose automobilyje turi būti įtaisytas saulės spindulius skaidantis priekinis stiklas. Navigacijos sistemos nurodymai ant priekinio stiklo pateikiami tik tada, kai automobilyje įdiegta sistema „Pivi Pro“.

7Naujiniams įdiegti reikalingas interneto ryšys.

8Gali būti taikomos sąžiningo naudojimosi taisyklės. Apima vienų metų abonementą, kuris gali būti pratęsiamas, praėjus „Land Rover“ pardavėjo nustatytam pradiniam laikotarpiui.

9Norint įdiegti sistemą „ClearSight Ground View“, būtina 3D išorinių vaizdo kamerų sistema. Vaizdai pateikiami ne realiuoju laiku. Kad būtų užtikrinamas saugumas, apžiūrėkite automobilio išorę patys. Taikomi vietinių teisės aktų reikalavimai. Papildomai užsakoma įranga ir sąlygos ją užsisakyti gali skirtis, priklausomai nuo automobilio specifikacijų (modelio ir varos sistemos), arba, norint ją užsakyti, gali tekti įrengti papildomą įrangą. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, kreipkitės į savo pardavėją arba susikomplektuokite automobilį internete.

Sistemų „Pivi“ ir „InControl“ funkcijos, galimybės, trečiųjų šalių paslaugos ir jų prieinamumas priklauso nuo konkrečios rinkos (dėl prieinamumo Jūsų šalyje ir visų paslaugos sąlygų kreipkitės į savo „Land Rover“ pardavėją). Kai kuriose vietovėse mobiliojo ryšio gali nebūti. Rodoma informacija ir vaizdai, susiję su technologija „InControl“, ekrano vaizdais ar sekomis, gali keistis dėl programinės įrangos naujinių, versijos kontrolės ir kitų sistemos ar vaizdo pokyčių, priklausomai nuo pasirinktos konfigūracijos.

Automobilyje įdiegtos sistemos vairuotojų turi būti naudojamos tik tada, kai tai yra saugu. Vairuotojai visada turi kontroliuoti vairuojamą automobilį.

„Apple CarPlay“ yra korporacijos „Apple Inc.“ prekės ženklas. Gali būti taikomos korporacijos „Apple Inc.“ galutiniams naudotojams nustatytos sąlygos.

„Android Auto“ yra korporacijos „Google LLC“ prekės ženklas. „Meridian“ yra registruotasis prekės ženklas, priklausantis korporacijai „Meridian Audio Ltd.“. „Trifield“ ir „trijų laukų“ įtaisai yra korporacijos „Trifield Productions Ltd.“ prekės ženklai.

„Nanoe™“ yra korporacijos „Panasonic“ prekės ženklas."

© Inchcape Motors Finland Oy

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover