SUŽINOKITE DAUGIAU

MODELIS „DISCOVERY SPORT“
<h3><b>SUŽINOKITE DAUGIAU</h3> MODELIS „DISCOVERY SPORT“

UNIVERSALUS DIZAINAS

ERDVUS SALONAS

Visureigyje gali būti įmontuota iki 7 sėdynių. Be to, jame įtaisyta šioje klasėje erdviausia atvira priekinė daiktinė,1taigi stilingai ir patogiai keliauti galės visa šeima.

GALĖSITE VEŽTI ĮVAIRIUS DAIKTUS

Visureigio stogo dinaminė apkrova siekia iki 75 kg, todėl ant jo galėsite patogiai įtaisyti stogo bagažinę, taip pat vežti dviračius ir kitą įrangą.

NUOLATINIS RYŠYS SU APLINKINIU PASAULIU

Kiekvienos eilės sėdynių zonoje įtaisyti didesnio galingumo USB-C maitinimo lizdai, užtikrinantys spartesnį mobiliųjų prietaisų įkrovimą.

KITAM JŪSŲ NUOTYKIUI

FOR YOUR NEXT ADVENTURE

ABEJINGŲ NEPALIEKANTIS DIZAINAS

„Gloss Black“ stiliaus slenksčiai ir „Gloss Black“ stiliaus grotelės su firminiu „Discovery“ korio raštu puikiai dera su kėbulo spalvos dugno apsaugomis ir „Narvik Gloss Black“ stiliaus užrašu „Discovery“ ant variklio dangčio.

DINAMIŠKA IŠVAIZDA

Išraiškingas siluetas, kylanti kėbulo šono linija ir išskirtinio dizaino galinės stogo atramos neleidžia abejoti, kad tai – originaliojo modelio „Discovery“ interpretacija. Visureigiui galima rinktis 21 colio ir 19 colių lengvojo lydinio ratlankius su „Gloss Black“ arba „Diamond Turned“ stiliaus apdaila.

AKĮ TRAUKIANČIOS SPALVOS

Modelio versijoje „Discovery Sport Dynamic“ įtaisyti vilkimo kilpų dangteliai su prie kėbulo spalvos derančia apdaila, taip pat „Gloss Black“ stiliaus apatinės kėbulo dalies apdailos juostos, pabrėžiančios išraiškingą ir modernią automobilio išvaizdą.

INTUITYVIOSIOS VALDYMO SISTEMOS

Patogiai valdykite visas automobilio sistemas ir funkcijas su naujuoju 11,4 colio įstrižainės „Pivi Pro“2 jutikliniu ekranu su lenktu stiklu be rėmelio. Naujoji pavarų perjungimo svirtis užtikrina lengvą ir patogų valdymą.

GARANTUOTAS KOMFORTAS

Rinkitės iš įvairių salono apdailos medžiagų, tokių kaip „Luxtec“ ir dirbtinė zomša, kurios užtikrins visų važiuojančių automobilyje komfortą. Salono apdailai siūlomas didelis įvairių spalvų „DuoLeather“ arba „Windsor“ stiliaus odos pasirinkimas.

AKĮ DŽIUGINANTYS VAIZDAI

Rinkitės papildomai užsakomą panoraminį stiklinį stoglangį ir pripildykite savojo „Discovery Sport“ visureigio saloną natūralios šviesos bei mėgaukitės akį džiuginančiais vaizdais sėdėdami ant bet kurios sėdynės.

INTUITYVIOSIOS SISTEMOS

NENUTRŪKSTAMAS RYŠYS SU APLINKINIU PASAULIU

Smagiuose nuotykiuose su šeima tikrai pravers2 informacijos ir pramogų sistema „Pivi Pro“. 90 procentų veiksmų galima atlikti dviem bakstelėjimais naujajame 11,4 colio įstrižainės jutikliniame ekrane su lenktu stiklu be rėmelio.

SĄVEIKUSIS VAIRUOTOJO EKRANAS

12,3 colio įstrižainės didelės raiškos visiškai sąveikiajame vairuotojo ekrane vairuotojui patogiai matomoje vietoje pateikiama visa automobilio, navigacijos sistemos ir kelionės informacija. Papildomai užsisakius projekcinį ekraną ant priekinio stiklo, svarbiausia informacija bus rodoma projekcijoje ant priekinio stiklo.4.

ORO FILTRAVIMO SISTEMA „AIR PURIFICATION“

Pažangiausiomis šioje automobilių klasėje oro filtravimo technologijomis1pagrįsta visureigyje „Discovery Sport“ įtaisyta sistema „Cabin Air Purification Plus“ pašalina iš salono oro dulkes ir mikrobus, taip pat2 stebi anglies dvideginio lygį, taip užtikrindama gerą jūsų šeimos savijautą.

NUOLATINIS RYŠYS KELYJE

Nuolatinį visos šeimos ryšį su aplinkiniu pasauliu kelionėse užtikrins programėlė „Amazon Alexa“, debesies saugyklos ryšys ir programėlė „Apple CarPlay®“.7 Be to, papildomai užsakius, visureigyje gali būti įtaisyta mobilioji saitvietė su duomenų planu. Programa „Land Rover Remote Skill“8 leidžia valdyti visureigį nuotoliniu būdu.

BELAIDIS MOBILIŲJŲ PRIETAISŲ ĮKROVIKLIS

Belaidis mobiliųjų prietaisų įkroviklis3 leidžia įkrauti suderinamus išmaniuosius telefonus bei išvengti netvarkos automobilio salone.

DIDESNIS EFEKTYVUMAS

ĮKRAUNAMOJI HIBRIDINĖ MODELIO VERSIJA

Įveikite daugiau nei 90 procentų standartinių kasdienių kelionių vien EV režimu9. Įkraunamas elektrinis hibridas (PHEV) užtikrina važiavimą visiškai elektra be išmetamųjų teršalų, o sertifikuotas nuvažiuojamas atstumas siekia iki 61 km ††.

HIBRIDINĖS MODELIO VERSIJOS SPECIFIKACIJOS

ELEKTRA NUVAŽIUOJAMAS ATSTUMAS PAGAL WLTP (IKI)

61 (km)**

Tikėtinas nuvažiuojamas atstumas realiomis sąlygomis iki 47 km.

IŠMETAMO CO22 KIEKIS (NUO)

33 (g/km)**

Neteršia aplinkos, kai naudojamas elektrinis režimas.

ĮKROVIMO TRUKMĖ NE NAMUOSE (NUO)

30 (MIN.)

Prijungę prie nuolatinės srovės (DC) sparčiojo įkrovimo stotelės, automobilio bateriją nuo 0 iki 80 procentų galėsite įkrauti per maždaug 30 minučių.

ĮKROVIMO TRUKMĖ NAMUOSE (NUO)

2 (VAL. 12 MIN.)

Iki 100 %, prijungus prie 7 kW kintamosios srovės (AC) buitinio įkroviklio.

PASITIKĖJIMO SAVIMI TEIKIANTIS PAJĖGUMAS

CONFIDENT CAPABILITY

DIDELĖ VELKAMOJI GALIA

Visureigio velkamoji galia siekia iki 2 500 kg*,taigi galėsite transportuoti įvairius daiktus – tiek įprastą priekabą, tiek priekabą arkliui.

LANKSČIAI REGULIUOJAMOS SISTEMOS

Siekiant suteikti dar daugiau pasitikėjimo savimi vairuojant bet kokiomis sąlygomis, „Discovery Sport“ visureigyje sumontuota visų varančiųjų ratų sistema, įdiegtos sistemos „All Terrain Progress Control“ ir „Terrain Response 2“.

OPTIMALUS RATŲ SUKIBIMAS

Jauskitės saugūs bet kokiomis sąlygomis su sistemomis „Launch Traction Control“, „Gradient Release Control“, „Hill Launch Assist“ ir bekelei pritaikyta sistema „Hill Descent Control“.

SKAITYKITE DAUGIAU

MODELIO „DISCOVERY SPORT“ VERSIJOS

MODELIO „DISCOVERY SPORT“ VERSIJOS

Peržiūrėkite visas modelio versijas.
APŽVALGA

APŽVALGA

Išnaudokite visas gyvenimo teikiamas galimybes su visureigiu „Discovery Sport“.

**Peržiūrėkite WLTP rezultatus
Pateikti skaitiniai duomenys yra oficialių bandymų, gamintojo atliktų pagal ES teisės aktus, rezultatai, gauti esant visiškai įkrautai baterijai. Tik palyginimo tikslais. Rezultatai, gauti realiomis sąlygomis, gali skirtis. IŠMETAMO CO22kiekio, sunaudojamų degalų, sunaudojamo energijos kiekio ir galimo nuvažiuoti atstumo vertėms įtakos turi tokie veiksniai kaip vairavimo stilius, aplinkos sąlygos, apkrova, sumontuoti ratai ir priedai, pasirinktas maršrutas bei baterijos būklė. EV režimu nuvažiuojamo atstumo vertės nustatytos važiuojant serijine transporto priemone standartiniu maršrutu.

Skystosios medžiagos tūris: Tūris, matuojamas imituojant, kad bagažo erdvė yra pripildyta skysčio.

  • Vilkimas turi didelės įtakos elektriniu režimu nuvažiuojamam atstumui.

Įkrovimo trukmė priklauso nuo keleto veiksnių: baterijos amžiaus, būklės, temperatūros ir įkrovos lygio, taip pat nuo naudojamo įkroviklio ir kt.

1Palyginti su konkurentų tos pačios klasės automobiliais.

2Praėjus nustatytam pradiniam paslaugos teikimo laikotarpiui, navigacijos sistemos abonementą gali tekti pratęsti. Pasitarkite su savo „Land Rover“ pardavėju.

3Funkcija veikia tik su suderinamais išmaniaisiais telefonais.

4Kai kuriose rinkose automobilyje turi būti įtaisytas saulės spindulius skaidantis priekinis stiklas. Navigacijos sistemos nurodymai ant priekinio stiklo pateikiami tik tada, kai automobilyje įdiegta sistema „Pivi Pro“.

5Jei akinius su bifokaliniais ar varifokaliniais lęšiais nešiojantiems vairuotojams sunku naudotis šiuo galinio vaizdo veidrodėliu, visada galima įjungti įprasto galinio vaizdo veidrodėlio režimą. Vaizdai pateikiami ne realiuoju laiku. Kad būtų užtikrinamas saugumas, apžiūrėkite automobilio išorę patys. Taikomi vietinių teisės aktų reikalavimai.

6Norint įdiegti sistemą „ClearSight Ground View“, būtina 3D išorinių vaizdo kamerų sistema. Vaizdai pateikiami ne realiuoju laiku. Kad būtų užtikrinamas saugumas, apžiūrėkite automobilio išorę patys. Taikomi vietinių teisės aktų reikalavimai.

7Jūsų automobilyje gali būti naudojama programa „Apple CarPlay“. Kartu su programa „Apple CarPlay“ siūlomos paslaugos priklauso nuo jūsų šalyje veikiančių programos funkcijų. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, apsilankykite interneto svetainėje adresu https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.

8Programėlė „Land Rover Remote“ veikia naudojantis abonementinėmis paslaugomis, kurios gali būti pratęsiamos, praėjus pradiniam „Land Rover“ pardavėjo nustatytam jų galiojimo laikotarpiui. Programėlę „Land Rover Remote“ reikia parsisiųsti iš „Apple App Store“ ar „Google Play Store“ internetinės parduotuvės.

9Vidutinis kasdien „Discovery Sport“ visureigiais nuvažiuojamas atstumas (51 km) nustatytas remiantis sistemos „InControl“ duomenimis, užfiksuotais 30-yje pasaulio šalių laikotarpiu nuo 2019 iki 2022 metų. Daroma prielaida, kad baterija yra visiškai įkrauta.

„Meridian“ yra registruotasis prekės ženklas, priklausantis korporacijai „Meridian Audio Ltd.“. „Trifield“ ir „trijų laukų“ įtaisai yra korporacijos „Trifield Productions Ltd.“ prekės ženklai.

Prašome atkreipti dėmesį, kad pasirinkus alternatyvaus lygio apdailos variantus, gali būti pakeistos standartinės automobilio savybės. Standartinės savybės taip pat gali skirtis, priklausomai nuo pasirinkto variklio ir transmisijos tipo.

Papildomai užsakoma įranga ir sąlygos ją užsisakyti gali skirtis, priklausomai nuo automobilio specifikacijų (modelio ir varos sistemos), arba, norint ją užsakyti, gali tekti įrengti papildomą įrangą. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, kreipkitės į savo pardavėją arba susikomplektuokite automobilį internete.

Visomis automobilio funkcijomis vairuotojai turi naudotis tik tada, kai tai yra saugu. Vairuotojai visada turi kontroliuoti vairuojamą automobilį.

Sistemų „Pivi“ ir „InControl“ funkcijos, galimybės, trečiųjų šalių paslaugos ir jų prieinamumas priklauso nuo konkrečios rinkos (dėl prieinamumo Jūsų šalyje ir visų paslaugos sąlygų kreipkitės į savo „Land Rover“ pardavėją). Tam tikros sistemos veikia tik įsigijus abonementą, kurį reikia pratęsti, praėjus pardavėjo nustatytam pradiniam laikotarpiui. Kai kuriose vietovėse mobiliojo ryšio gali nebūti. Rodoma informacija ir vaizdai, susiję su technologija „InControl“, ekrano vaizdais ar sekomis, gali keistis dėl programinės įrangos naujinių, versijos kontrolės ir kitų sistemų ar vaizdo pokyčių, priklausomai nuo pasirinktos konfigūracijos.