Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover

Range Rover tobulėjo nuo pat pirmojo modelio pristatymo 1970 metais. Prabangiausias pasaulyje visureigis pasižymi ypatingu rafinuotumu, pajėgumu ir įkvepiančiu dizainu, o iš kitų automobilių išsiskiria pažangiosiomis technologijomis. Apžvelgsime prabangiųjų Range Rover šeimos narių istoriją.


Pažvelkite į nenutrūkstamą Range Rover raidą nuo pat automobilio sukūrimo

1969 m. – Range Rover prototipas  Velar

Kad išlaikytų pačio pirmojo Range Rover automobilio prototipą kruopščiai saugojamoje paslaptyje, šio naujo, revoliucingo automobilio projektuotojai ir inžinieriai jį pavadino Velar, pagal itališką žodį Velare, reiškiantį pridengti arba uždengti. Siekiant slaptumo net 26 pirmieji prototipai buvo žymimi taip pat.  

Siekiant slaptumo pirmieji Range Rover prototipai buvo vadinami Velar

1970 m. – pirmasis 3 durų Range Rover 

Po sėkmingų koncepcinio automobilio Velar bandymų pasauliui buvo pristatytas pirmasis Range Rover. Dėl išskirtinės galios ir elegantiško dizaino derinio jis buvo plačiai giriamas kritikų. Tai buvo pirmasis automobilis su keturiais varančiaisiais ratais, dviejų dalių bagažinės durelėmis, nuo priekinio stiklo atverčiamu variklio gaubtu ir nenutrūkstama apatine langų apvado linija.

1981 m. – 4 durų Range Rover 

Po 11 metų rinkoje Range Rover Classic pradėtas gaminti su keturiomis durimis – taip vis augančiam šio automobilio gerbėjų būriui atsivėrė dar daugiau galimybių.

Nuo pat pardavimo pradžios Range Rover automobiliai buvo atpažįstami dėl savo prabangos 

Dėl išskirtinio dizaino Range Rover automobiliai iš karto atpažįstami

1994 m. – antrosios kartos Range Rover 

Prabangesni nei pirmtako antrosios kartos visureigio dizaino akcentai, tokie kaip ikoniškas siluetas ir nauji stačiakampiai žibintai vietoj apvalių, atlaikė laiko išbandymą – dėl jų automobilis iškart atpažįstamas ir šiandien.

2001 m. – trečiosios kartos Range Rover 

Range Rover nuolatos tobulėja – tai buvo pirmasis automobilis su monokoko tipo kėbulo konstrukcija. Korpuso dizainą įkvėpė smailėjanti itališko greitaeigio katerio Riva forma, o prabangios jachtos skriemuliai paskatino automobilio saloną papuošti metaline apdaila.

Antrosios kartos Range Rover buvo dar prabangesni

Automobilio dizainą įkvėpė itališko greitaeigio katerio Riva išvaizda

2004 m. – Range Stormer koncepcija

Koncepcinis Stormer tapo žinomas kaip nustatęs tolesnę Range Rover dizaino kryptį, taip pat drąsiai atspindintis požiūrį į naujų technologijų diegimą automobilių rinkoje.

2005 m. – Range Rover Sport gamyba

Pirmojo Range Rover šeimos sportinio visureigio pristatymas parodė, kad automobilių gamintojas Land Rover yra pasiryžęs siekti efektyvumo. Jį buvo galima įsigyti ir su 4,2 l darbinio tūrio benzininiu varikliu Supercharged, pasižymėjusiu greitu veikimu. Range Rover Sport automobilyje taip pat įrengta kryžminės jungties pneumatinė pakaba, suteikianti vairuotojui galimybę pasirinkti važiavimo aukštį. Tai suteikia daugiau komforto ir optimizuoja keturių varančiųjų ratų sistemos veikimą tiek kelyje, tiek bekele. Įvairuojantis aukštis buvo viena iš daugelio naujų ir išskirtinių funkcijų, kurios automobilio išvaizdoje atspindėjo jo dinamiškumą.

Koncepcinis Stormer nustatė tolesnę Range Rover dizaino kryptį 

Naujai pasirodę Range Rover Sport automobiliai išsiskyrė savo efektyvumu

2008 m. – LRX koncepcija

Šio koncepcinio modelio Cross-coupé sukūrimas buvo ryžtingas ir progresyvus Land Rover projektuotojų komandos žingsnis. Koncepcinis automobilis, kuris buvo skirtas retai iš pagrindinio kelio išklystantiems vairuotojams, išlaikė legendinį Land Rover pajėgumą, taip pat pasižymėjo salono dizainu, kurį žiniasklaida vadino futuristiniu.

Koncepcinio automobilio LRX dizainas padarė didelę įtaką Range Rover Evoque dizainui

2011 m. – Range Rover Evoque gamyba

Daugelis pardavėjų Range Rover Evoque vadino metų automobiliu. Jis sukėlė žiniasklaidos susidomėjimą vos pristačius jį Paryžiaus automobilių parodoje 2010 metais. Daugybė koncepcinio automobilio LRX ypatybių, įskaitant naują klasikinio Range Rover dizaino interpretaciją, buvo įkūnytos prabangiame Cross-coupé.

Naujai pristatytas Range Rover Evoque automobilis pasižymėjo nauja ir drąsia išvaizda

2012 m. – ketvirtosios kartos Range Rover 

Ketvirtosios kartos Range Rover buvo pirmieji automobiliai su lengvais, vien iš aliuminio pagamintais kėbulais ir tapo iš karto atpažįstami dėl ilgos važiuoklės bazės ir tarsi virš automobilio sklendžiančiu stogu. Automobiliuose taip pat buvo įrengta naujos kartos Land Rovers Terrain Response® sistema. Ši vairavimo technologija automatiškai parenka geriausias visureigio valdymo nuostatas konkrečioje vietovėje.

2013 m. – antrosios kartos Range Rover Sport 

Patobulintą, dar efektyvesnį Range Rover Sport su 3 l darbinio tūrio V6 varikliu pristatė Džeimsą Bondą vaidinęs Danielis Kreigas. Dėl to buvo laikinai uždarytos kai kurios Niujorko gatvės.

Didesnė variklio galia buvo pagrindinis antrosios kartos Range Rover Sport bruožas

2015 m. – Range Rover Sport SVR pristatymas

Optimalios galios ir itin efektyvus Range Rover Sport SVR visureigis buvo pirmasis, kurį gamino specialioji operacijų komanda. Tai pats greičiausias Land Rover automobilis, kuriuo važiuodami kelionės nepamiršite niekada. Automobilio galia atsispindi jo išvaizdos detalėse, tokiose kaip keturi išmetamojo vamzdžio antgaliai ir unikalus galinis aptakas.

2015 m. – Range Rover SVAutography

Sukūrus Range Rover SVAutobiography pasiektas naujas rafinuotumo ir prabangos lygis. Dėmesys detalėms matomas iš šlifuoto aliuminio apdailos ir verslo klasės sėdynių salone. Unikali automobilio eksterjero spalvų paletė užtikrina vairuotojus, kad jų laukia aukščiausio lygio prabanga, kuri jau yra neatsiejama nuo Range Rover pavadinimo. Netrukus buvo pristatytas ir SVAutobiography Dynamic, kurio išskirtinis dizainas ir galingas V8 variklis perteikė automobilio galingumą ir manevringumą.

Range Rover Sport SVR automobiliuose dera jaudinančią kelionę užtikrinanti galia ir efektyvumas 

Range Rover SVAutobiography – prabangos ir rafinuotumo viršūnė 

2015 m. – Range Rover Evoque kabrioletai

Pirmasis Range Rover kabrioletas – Evoque Convertible. Jame dera garsusis Land Rover pajėgumas ir akį traukiančios detalės, pavyzdžiui, į Z formą susilankstantis stogas, taip pat kabriolete išlaikomas Land Rover dizainerių ištobulintas tvirtumas. Taip atsirado pirmasis pasaulyje aukščiausios kokybės kompaktiškas ir pajėgiausias kabrioletas visureigis su 4 varančiaisiais ratais.

Range Rover Evoque Convertible buvo pirmasis tokio tipo Range Rover automobilis 

Range Rover automobiliai nuolatos tobulėja – nuo visiškai slapto koncepcinio automobilio Velar iki pirmojo Range Rover Evoque Convertible kabrioleto. Šis prabangus ir visada itin pajėgus visureigis ir toliau kelia automobilių dizaino, galios ir efektyvumo kartelę.

PERŽIŪRĖTI GALERIJĄ >

2017 m. – RANGE ROVER VELAR

 

© Inchcape Motors Finland Oy

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover