Vasaros pranašas „Range Rover Evoque Convertible“ užsuks į Lietuvą

Vasaros pranašas „Range Rover Evoque Convertible“ užsuks į Lietuvą

Prabangus SUV kabrioletas paperka ir elegancija, ir neįprastumu.
 

Inchcape Motors Vilniaus salone vos kelioms dienoms, gegužės 27-30 d., apsilankys britiškoji Keturių metų laikų versija – pirmasis premium klasės SUV kabrioletas Range Rover Evoque Convertible. Prabangų visureigį jo kūrėjai ne veltui pavadino kabrioletu visiems metų laikams – šis kompaktiškas visureigis kėbulo universalumu ir pažangiausių technologijų pagalba įveikia vasaros kaitrą ir žiemos sniegus. 

Nepaisant stereotipo, kad kabrioletai yra labiau įvaizdžio nei praktinio naudojimo automobiliai, Evoque Convertible gali pasigirti kur kas platesniu sąrašu savybių nei įprasta kabrioletų pasaulyje.   

Inovatyvi bekelės įveikimo technologija (Terrain Response) leidžia šiam automobiliui savo rogėse jaustis ne tik ant asfalto šiltą vasaros pavakarę, bet ir miško keliukuose pažliugusį rudenio rytą.

Automobilis neįprastas, tačiau jo elegancija ir praktinio pritaikymo galimybės paperka iškart. Ir netiesa, kad Lietuvos automobilių pirkėjas yra stereotipais besivadovaujantis praktikas – jau užsakyti penki Evoque kabrioletai. Net nemačius jų gyvai, - sakė Inchcape Motors rinkodaros vadovė Miglė Makauskaitė.

Nors mažiausias koncerno visureigis Evoque negimė kabrioletu, automobilių žinovų vertinimu, inžinieriai nuveikė puikų darbą, sukurdami jam minkšto audinio Z formos nusileidžiantį stogą. Evoque Convertible stogas automobilio bagažinėje pasislepia vieno mygtuko paspaudimu, važiuojant  48 km/h greičiu. Konstrukcijoje panaudota penkiasluoksnė poliakrilo medžiaga visiškai izoliuoja triukšmą ir neišleidžia iš salono šilumos.

Po variklio gaubtu galima atrasti visą komplektą lengvasvorių benzininių ir dyzelinių 4 cilindrų turbininių jėgainių. Vienas jų – 2 litrų Ingenium šeimos dyzelinis variklis su 150 AG ar kiek galingesnės – 180 AG versijos. Jų abiejų CO2 emisija – 149 g/km. Kitas – 2 litrų darbinio tūrio 240 AG benzininis agregatas, su 201 g/km CO2 emisija, išvystantis 209 km/h greitį. Visi jie veikia su 9 laipsnių automatine pavarų dėže.

Pribloškiančios išorės formos, prabangus interjeras ir sportiška išvaizda paverčia Evoque Convertible stiliaus ir miesto ritmo sinonimu. Visi modeliai aprūpinti priekiniais žibintais su Xenon lempomis, masyviais 20 colių lengvojo lydinio ratlankiais. Interjere minimalizmas dera su stiliumi ir prabanga - odinė sėdynių apdaila ir nieko nereikalingo. Ypatingą nuotaiką sukuria melsvas vidaus apšvietimas.

Atidarius bagažinę, apima nuostaba, mat čia likę pakankamai erdvės dviejų žmonių lagaminams, o slidinėjimo sporto mėgėjams inžinieriai įtaisė į saloną atsiveriančią patogią angą, kurią panaudojus, galima vežti slides.

Keturviečiame salone yra daugybė naujausios kartos technologijų, užtikrinančių vairuotojui komfortą bei vairavimo malonumą, tokių kaip palydovinė navigacijos, Meridian erdvinio garso ar InControl Touch Pro sistemos, liečiamas 10,2 colių ekranas.

Keleivių saugumas nebegali būti įsivaizduojamas be prisitaikančio apšvietimo, prisitaikančios pastovaus greičio palaikymo sistemos, reaguojančios į šalia esančias mašinas bei kliūtis ir sumažinančios automobilio greitį, asistento, padedančio važiuoti automobilių spūstyse, ir žinoma – panoraminės automobilio statymo sistemos bei skaidraus (head-up) ekrano.

Ypatingo dėmesio nusipelno Evoque Convertible apsivertimo apsaugos sistema. Pastaroji yra tokia pat kaip įprastinio Evoque, 2011-aisiais Euro NCAP saugumo testų metu gavusi penkių žvaigždučių įvertinimą.

Automobilio kaina Lietuvoje prasideda nuo 53 700 eurų.

Range Rover Evoque Convertible > 

© Inchcape Motors Finland Oy

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover

500 characters-left

Ačiū už atsakymus. Jūsų nuomonė mums labai svarbi.

Jei norėtumėte, jog su Jumis susisiektumėme, palikite savo kontaktus. Jūsų duomenys yra konfidencialūs, jais nebus dalinamasi su jokiomis trečiosiomis šalimis.