Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover

“RAUDONOJO KRYŽIAUS“ PASAULINĖ ORGANIZACIJA IŠBANDO „LAND ROVER DEFENDER“ PROTOTIPĄ DYKUMOJE

“RAUDONOJO KRYŽIAUS“ PASAULINĖ ORGANIZACIJA IŠBANDO „LAND ROVER DEFENDER“ PROTOTIPĄ DYKUMOJE

Naujausiame pasaulinės testavimo programos etape, Dubajaus IFRC laivyno ekspertai, leidosi prie automobilio vairo išbandydami naująjį “Defender” dykumos smėlio kopose ir vingiuotame “Jebel Jais” plente.

  • Išbandyta ekspertų: „Land Rover“ lankosi naujame „Defender“ bandymų programos etape: Tarptautinės “Raudonojo Kryžiaus” ir “Raudonojo Pusmėnulio” draugijų (IFRC) pasaulinės laivyno bazėje Dubajuje;
  • Galimybių ribos: naujasis „ Defender“ įveikia garsiojo regiono smėlio kopas ir garsaus “Jebel Jais” plentą, kuris vingiuoja aukščiausiame JAE kalne.
  • Atnaujinti santykiai: „Land Rover“ ir IFRC susitarė dėl naujos trejų metų pasaulinės partnerystės, kurios tikslas - sutelkti dėmesį į pasirengimą nelaimėms ir reagavimo į jas iniciatyvas.
  • Įsitvirtinę partneriai: „Land Rover“ rėmė IFRC nuo 1954 m. Ir didžiuojasi savo šimtmečio metais dirbdama su didžiausia pasaulyje humanitarine organizacija.

Naujasis „Land Rover Defender“ paskutiniais savo pasaulinės bandymų programos etapais, buvo stebimas tarptautinės “Raudonojo Kryžiaus” ir “Raudonojo Pusmėnulio” draugijų federacijos (IFRC) visureigių ekspertų. 

„Land Rover“ inžinieriai pademonstravo automobilio pajėgumą savo IFRC kolegoms, tiek važiuodami keliais, tiek bekelėje.

Šie metai mini humanitarinės organizacijos šimtmetį, kai ji švenčia „100 vilties metų“. Per ateinančius trejus metus „Land Rover“ rems pasirengimo nelaimėms ir reagavimo į jas iniciatyvas Indijoje, Meksikoje ir Australijoje.
 

© Inchcape Motors Finland Oy

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover