Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover

RANGE ROVER SPORT: PIRMASIS ELEKTRINIS LAND ROVER MODELIS

RANGE ROVER SPORT: PIRMASIS ELEKTRINIS LAND ROVER MODELIS

„RANGE ROVER SPORT“: PIRMASIS ELEKTRINIS „LAND ROVER“ MODELIS

 • Modelio „Range Rover Sport“ versijų sąrašą papildė naujovė – įkraunamas hibridinis automobilis (PHEV) su elektrinės pavaros ir benzininio variklio deriniu, užtikrinančiu tvarų našumą: 
  • Bendra galia (sukimo momentas) –  404 AG (297 kW), 640 Nm
  • Degalų ekonomija (NEDC mišrus ciklas) –  101 mpg (2,8 l/100 km)
  • Išmetamų CO2 dujų kiekis (NEDC mišrus ciklas) –  64 g/km
  • Elektrinė rida –  31 mylia (51 km)
  • Sparčiojo įkrovimo trukmė –  2 valandos 45 minutės
 • Naujausios technologijos, skirtos susidoroti su bet kokiomis kliūtimis: informacijos ir pramogų sistema „Touch Pro Duo“ – Jūsų skaitmeninis pagalbininkas su didelės raiškos jutikliniu ekranu
 • Įsigydami naująjį įkraunamą hibridinį modelį, pirkėjai gali rinktis iš keturių cilindrų, V6 ir V8 „Ingenium“ benzininių bei dyzelinių variklių
 • Naujasis pavyzdinis 575 AG „Range Rover SVR“ įsibėgėja iki 60 mph vos per 4,3 sekundės
 • Modelio „Range Rover Sport“ išorės dizainas buvo pagerintas siekiant pabrėžti jo dinamiškumą

Naujasis „Range Rover Sport“ buvo transformuotas įdiegus naują technologiją – įkraunamą hibridinę pavaros sistemą, užtikrinančią beprecedentį našumą, pajėgumą ir galingumą.

Šiandien pristatoma modelio versija – tai naujienų apie elektros baterijų įrengimą visuose naujuose „Jaguar“ ir „Land Rover“ automobiliuose, kurie bus gaminami nuo 2020 m., patvirtinimas, žymintis naują etapą šios Didžiosios Britanijos įmonės perėjimo prie elektrinių automobilių gamybos istorijoje.

INFORMUOKITE MANE > 

Gamintoja ne tik pristatė naujuosius PHEV variantus, bet ir atnaujino visų modelio „Range Rover Sport“ variantų dizainą bei įdiegė juose naujų technologijų. Pavyzdinės šio modelio versijos SVR galia dabar siekia 575 AG, taigi tai yra greičiausias iki šiol sukurtas „Range Rover“ automobilis. Šis naują dinamiško pajėgumo lygį pasiekęs sportinis visureigis išsiskiria neįtikėtinu patrauklumu ir galimybėmis.

„Pradėjus projektuoti naująjį „Range Rover Sport“, mums buvo itin svarbu išlaikyti jo sportišką veržlumą ir pagerinti išorės dizainą. Naujosios technologijos, kurias pavyko įdiegti pakoregavus automobilio dizainą, pavyzdžiui, naujoji informacijos ir pramogų sistema bei LED priekiniai žibintai, yra mūsų dėmesio klientui įrodymas.“
Gerry McGovern, vyriausiasis projektuotojas, „Land Rover“

Įdiegus elektrinę pavaros sistemą, „Range Rover Sport P400e“ išmetamųjų teršalų kiekis siekia vos 64 g/km (NEDC mišrus ciklas), o jo elektrinė rida siekia net 31 mylią (51 km), t. y. šį atstumą nuvažiuosite neįjungę benzininio variklio. Pirmą kartą „Land Rover“ klientai gali mėgautis aplinkos neteršiančia kelione ir be variklio skleidžiamo triukšmo. Hibridinėje modelio versijoje dera visureigio prabanga, puikios eksploatacinės savybės bet kokiomis kelio sąlygomis ir galimybė keliauti į vietoves, kuriose nustatyti oro taršos apribojimai, įskaitant daugumą zonų, kuriose taikomi spūsčių mokesčiai. 
 

Vairuotojai gali rinktis iš dviejų važiavimo režimų, atsižvelgdami į asmeninius poreikius:

1.    Režimas „Parallel Hybrid“ (numatytasis važiavimo režimas) leidžia mėgautis benzininio variklio ir elektrinės pavaros teikiamais privalumais. Vairuotojas gali optimizuoti baterijos įkrovą arba degalų sąnaudas, naudodamasis dviem įkrovimo valdymo funkcijomis:

 • Funkcija SAVE neleidžia baterijos įkrovos lygiui nukristi iki mažesnio nei nustatytasis lygis.
 • Energijos optimizavimo funkcija „Predictive Energy Optimisation“ (PEO): įvedus atvykimo vietos adresą į navigacijos sistemą, įjungiama funkcija, kuri pagal pasirinkto maršruto aukščio virš jūros lygio duomenis, nustatomus naudojant integruotą GPS sistemą, išmaniai suderina elektros variklio ir benzininio variklio darbą ir taip maksimaliai padidina degalų ekonomiją.

2.    Elektrinio automobilio režimas „Electric Vehicle“ (EV) leidžia automobiliui važiuoti paleidus tik elektrinį variklį, t. y. naudojant baterijoje saugomą energiją. Tai yra idealus pasirinkimo variantas tylioms ir aplinkos neteršiančioms kelionėms. 
 

„Land Rover“ technologija „Terrain Response 2“ yra ypač suderinta, kad išmaniai ir tiksliai paskirstytų elektrinio variklio (kuris padeda išvengti ratų praslydimo ir užtikrina maksimalų galingumą automobiliui pradedant bėgėtis) generuojamą sukimo momentą visiems keturiems ratams. Tai užtikrina didesnę kontrolę atliekant manevrus bekelės sąlygomis, kai važiuojama nedideliu greičiu, taigi garantuojamas išskirtinis modelio „Range Rover Sport“ universalumas.

„Naujasis „Range Rover Sport“ išsiskiria neįtikėtina pusiausvyra tarp dinamiško pajėgumo, keleivių komforto ir našumo. Pažangios įkraunamos hibridinės pavaros sistemos įdiegimas žymi naują etapą mūsų sportinių visureigių istorijoje.“
Nick Collins, automobilių linijos vadovas, „Jaguar Land Rover“

Varikliui energija tiekiama iš 13,1 kWh aukštos įtampos ličio jonų baterijos. „Land Rover“ inžinieriai išdėstė automobilio komponentus, palikdami daug erdvės salone ir tobulai paskirstydami svorį. 2,0 l darbinio tūrio „Ingenium“ benzininis variklis yra sumontuotas išilgai kėbulo, 85 kW elektrinis variklis įtaisytas šalia ZF automatinės aštuonių pavarų transmisijos ties automobilio kėbulo viduriu prie integruoto 7 kW įkroviklio. Maitinimo laidas yra prijungiamas automobilio priekyje, o prizminė ličio jonų baterija yra sumontuota gale po bagažinės dugnu.

Atlikus šiuos pakeitimus, buvo pagerintas ir automobilio išorės dizainas, suteikiant jam daugiau harmonijos ir modernumo, taigi „Range Rover Sport“ atrodo dinamiškesnis, tačiau jo charakteris nepasikeitė.

Automobilio priekyje akį traukia nauji išmanieji LED žibintai, pagrįsti pikselinio lazerio technologija ir įtaisyti šalia naujo dizaino grotelių.  Bendrą vaizdą papildo naujas išraiškingesnio stiliaus buferis. Naujajame PHEV automobilyje taip pat įtaisytas 7 kW įkroviklis, paslėptas už „Land Rover“ ženklelio vėdinimo grotelių dešinėje.

Salone įdiegta naujoji informacijos ir pramogų sistema „Touch Pro Duo“ (kūrėjų vadinama „Blade“) yra išties moderni ir pažangiausia kada nors „Jaguar Land Rover“ sukurta tokio tipo sistema. Du didelės raiškos 10 colių įstrižainės jutikliniai ekranai yra pagrindinis minimalistinio stiliaus salono akcentas, kuriantis futuristinę ir elegantišką atmosferą bei išsiskiriantis intuityviąja naudotojo sąsaja bei neprilygstamu funkcionalumu.

INFORMUOKITE MANE >
 


 

© Inchcape Motors Finland Oy

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover