Range Rover Evoque Convertible per kraštutinius bandymus sklendžia bet kokia danga

Range Rover Evoque Convertible per kraštutinius bandymus sklendžia bet kokia danga

Naujasis “Range Rover Evoque Convertible” bus pajėgiausias kabrioletas pasaulyje, debiutuosiantis jau lapkričio pabaigoje, atlaikęs visus nežmoniškus vystymo ir bandymų testus.

Keliaudamas aplink pasaulį, “Evoque Convertible” įrodė savo gebėjimus ir patikimumą daugybėje sudėtingų bandymų, kol pasiekė galutinį tašką garsiajame Eastnor Castle Estate, kur visi “Range Rover” per paskutiniuosius 45 metus “perėjo” bandymų lauką.

Mike Cross, “Land Rover” vyriausias inžinierius automobilių integralumui, sakė: “Land Rover” vienareikšmiškai didžiuojasi savo lyderio pozicija klasėje, kai kalba eina apie bet kokios kelio dangos įveikimą, ir “Evoque Convertible” – ne išimtis. Dėka inovatyvių inžinerinių sprendimų ir pažangių technologijų diegimo, “Evoque Convertible” užtikrins dinamiško ir patikimo SUV potyrį. Tam mes atlikome bandymus visame pasaulyje. Vadiname jį “kabrioletu kiekvienam metų laikui”. 

 

© Inchcape Motors Finland Oy

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover

500 characters-left

Ačiū už atsakymus. Jūsų nuomonė mums labai svarbi.

Jei norėtumėte, jog su Jumis susisiektumėme, palikite savo kontaktus. Jūsų duomenys yra konfidencialūs, jais nebus dalinamasi su jokiomis trečiosiomis šalimis.