Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover

„RANGE ROVER“ AUTOMOBILIŲ GAMINTOJAI MINI INOVACIJŲ PLĖTROS IR PRABANGOS ETALONO PENKIASDEŠIMTMETĮ IR PRISTATO IŠSKIRTINĮ RIBOTOS LAIDOS MODELĮ

„RANGE ROVER“ AUTOMOBILIŲ GAMINTOJAI MINI INOVACIJŲ PLĖTROS IR PRABANGOS ETALONO PENKIASDEŠIMTMETĮ IR PRISTATO IŠSKIRTINĮ RIBOTOS LAIDOS MODELĮ

Šiandien „Range Rover“ automobilių gamintojai švenčia 50 metų siekiant pažangių naujovių, neprilygstamo rafinuotumo ir išskirtinio galingumo bet kokiomis kelio sąlygomis ir pristato naują modelį „Range Rover Fifty“

Pirmasis prabangus šios automobilių serijos miesto visureigis nustatė rinkos standartus 1970 m. birželio 17 d. Praėjus penkiems dešimtmečiams, „Range Rover“ visureigiai tapo itin paklausių, galingų ir prabangių automobilių šeima. Dėl savo patrauklaus dizaino, rafinuotumo ir įdiegtų inžinerijos naujovių šis visureigis tapo visų prabangiųjų miesto visureigių rinkos etalonu.

Penkis dešimtmečius trunkančioje „Range Rover“ istorijoje būta nemažai pirmųjų kartų ir įspūdingų pergalių. Šios serijos miesto visureigyje pirmą kartą įtaisyta keturių varančiųjų ratų sistema, o 1989 metais pirmą kartą buvo pristatyti visureigiai su visais varančiaisiais ratais ir stabdžių antiblokavimo sistema (ABS). Vėliau, 1992 metais, „Range Rover“ visureigis tapo pirmuoju pasaulyje automobiliu su visais varančiaisiais ratais ir elektronine sukibimo kontrolės sistema (ETC) bei automatine elektronine pneumatine pakabos sistema, užtikrinančia itin malonų važiavimą, kuriuo garsėja „Range Rover“ automobiliai. 2012 metais naujosios kartos „Range Rover“ visureigis tapo pirmuoju miesto visureigiu su itin lengva aliuminine konstrukcija, dėl kurios automobilis yra lengvesnis, tvirtesnis ir efektyvesnis.

„Range Rover“ visureigis įveikė itin sunkiai pereinamą Darjeno perėją. Šio modelio visureigis buvo pirmasis automobilis, eksponuojamas Luvro muziejuje (Paryžiuje). Be to, „Range Rover“ visureigis net du kartus nuskynė pergalę Paryžiaus–Dakaro lenktynėse. Joks kitas automobilis nepasižymi tokia prabanga, komfortu, rafinuotumu ir pravažumu bet kokiomis sąlygomis, kaip kad „Range Rover“.


Sukurti šiandienos „Range Rover“ modelį su nuo priekinio stiklo atverčiamu variklio gaubtu, išskirtinio dizaino stogu su stiklo apvadais, dviejų dalių bagažinės durelėmis ir firminėmis vėdinimo angomis priekiniuose sparnuose įkvėpė pirmasis 1970 metų modelis. Auksinį jubiliejų švenčiantys šiandienos visureigiai yra kaip niekad efektyvūs, prabangūs ir galingi.

Švenčiant penkiasdešimtąjį šios automobilių serijos jubiliejų ir simboliškai pažymint pirmojo „Range Rover“ visureigio pristatymo metus, bus išleista vos 1970 riboto leidimo modelio „Range Rover Fifty“ visureigių.

© Inchcape Motors Finland Oy

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover