Naujieji Ingenium šeimos varikliai – ir Discovery Sport

Naujieji Ingenium šeimos varikliai – ir Discovery Sport

Land Rover pranešė, kad inovatyvieji „Ingenium“ šeimos dyzeliniai varikliai bus montuojami ir į „Discovery Sport“ visureigius. Šie pažangūs varikliai gaminami Didžiojoje Britanijoje, naujoje, modernioje variklių gamykloje West Midlands‘e, į kurią kompanija investavo 500 milijonų svarų sterlingų ir kasmet ketina pagaminti 450 000 „Ingenium“ variklių.

Dviejų litrų, keturių cilindrų „Ingenium“ dyzeliniai varikliai sukurti taip, kad teiktų įspūdingą sukimo momentą ir galią, tuo pačiu būtų draugiški aplinkai su sumažinta CO emisija bei pasižymėtų nedidelėmis degalų sąnaudomis. Šis „Discovery Sport“ EU6 emisiją atitinkantis „Ingenium“ variklis galimas dviejų galingumų – 150 AG ir 180 AG – bei vartojantis vos 4,9 l/100 km, su CO emisija nuo 129 g/km. Galigasis 180 AG variklis pasižymi maksimaliu 188 km/val. greičiu ir iki 100 km/val. įsibėgėja vos per 8,9 sekundės. Šių variklių dėka „Discovery Sport“ yra vienas efektyviausių premium klasės SUV pasaulyje.

„Land Rover“ programų direktorius Murray Dietsch sakė, kad naujasis „Land Rover“ variklių šeimos narys „Ingenium“ – tikras klasės lyderis. „Pristatydami jį visureigiui „Discovery Sport“, dabar galime pasiūlyti dar geresnes degalų sąnaudas ir mažesnę CO emisiją, tačiau neatsisakydami daug geresnių gebėjimų galios ar sukimo momento srityse. „Ingenium“ variklis tik sustiprina „Discovery Sport“, kaip universaliausio ir daugiausia galimybių siūlančio kompaktiško, premium klasės visureigio poziciją pasaulyje.“

Naujasis aliumininis TD4 variklis pasižymi lengvasvore konstrukcija su standžiais cilindrų blokais ir atsietais purkštukais, kas užtikrina minimalią vibraciją ir garso skverbimąsi, tad vairuotojo patirtis tampa dar geresne.

Daugybė pažangių technologinių sprendimų sumažina vidinę trintį, gerina visapusišką efektyvumą. Be to, “Selective Catalytic Reduction” ir nauja žemaslėgė dujų recirkuliacijos ir išmetimo sistema smarkiai sumažina ir CO2, ir NO emisijas.

“Ingenium” variklį turintis “Discovery Sport” bus pavadintas “E-Capability” visureigiu. “E-Capability” versijos bus 5 vietų, variklio galingumas – 150 AG arba 180 AG, 18” ratlankiai su mažo pasipriešinimo padangomis.

“Discovery Sport” pasižymi plačia geriausių klasėje saugumo technologijų gama, pavyzdžiui, pirmąja segmente “pėsčiojo oro pagalve”, nepriklausomu avariniu stabdymu ar kitomis vairuotojo asistavimo sistemomis. Visa tai leido “Discovery Sport” būti įvertintam 5 Euro NCAP saugumo žvaigždutėmis. Šis automobilis taip pat turi priešakinį ekraną, 8” lietimui jautrų ekraną su “InControl Touch” sistemų valdymu. 

© Inchcape Motors Finland Oy

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover

500 characters-left

Ačiū už atsakymus. Jūsų nuomonė mums labai svarbi.

Jei norėtumėte, jog su Jumis susisiektumėme, palikite savo kontaktus. Jūsų duomenys yra konfidencialūs, jais nebus dalinamasi su jokiomis trečiosiomis šalimis.