Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover

NAUJASIS MODELIS „DEFENDER“ SUSIDURS SU SUNKIAUSIAIS IŠBANDYMAIS KINO FILME APIE DŽEIMSĄ BONDĄ „NO TIME TO DIE“

NAUJASIS MODELIS „DEFENDER“ SUSIDURS SU SUNKIAUSIAIS IŠBANDYMAIS KINO FILME APIE DŽEIMSĄ BONDĄ „NO TIME TO DIE“

Tęsdamas ilgametį bendradarbiavimą su kino kompanija „EON Productions“, automobilių gamintojas „Land Rover“ išleido anonsinį filmuką apie išbandymus, su kuriais naujasis „Defender“ visureigis susidūrė filmuojant dvidešimt penktąjį oficialų kino filmą apie Džeimsą Bondą „No Time To Die“.

Scenos, užfiksuotos filmuojant jau greitai kino teatrus pasieksiantį filmą, suteikia išskirtinę galimybę pažvelgti į specialiųjų triukų koordinatoriaus Lee Morrisono ir akrobatinius triukus atliekančio vairuotojo Jesso Hawkinso darbą užkulisiuose. 

 • Glaustai apie anonsinį filmuką 
 • Automobilių gamintojas „Land Rover“ leis Džeimso Bondo ir modelio „Defender“ gerbėjams kartu su kaskadininkų komanda pasižvalgyti po kino filmo „No Time To Die“ užkulisius.
 • Išbandytas ekspertų 
 • Specialiųjų triukų koordinatorius Lee Morrisonas ir akrobatinius triukus atliekantis vairuotojas Jessas Hawkinsas papasakos apie tai, kaip buvo filmuojamos įspūdingosios kino filmo „No Time To Die“ automobilių gaudynių scenos.
 • Kino filmas „No Time To Die“ 
 • Tai pirmasis kino filmas, kuriame pasirodys naujasis „Defender“ modelis – tvirčiausias ir pajėgiausias iš visų gamintojo „Land Rover“ suprojektuotų automobilių.
 • Nevaržomas pajėgumas 
 • Naujasis „Defender“ automobilis, kuriame dera pažangiosios „Land Rover“ bekelės sąlygoms pritaikytos sistemos, didelis įveikiamas brastos gylis, didelė prošvaisa ir visų varančiųjų ratų sistema, yra tobulai pritaikytas sudėtingoms veiksmo filmo „No Time To Die“ scenoms.
 • Ne tik atrodo, bet ir yra tvirtas 
 • Filmuojant kino filmą „No Time To Die“, naujojo modelio „Defender“ patvarumas buvo išbandytas itin sudėtingomis sąlygomis.
 • Paskirtį turintis dizainas 
 • Chrisas Corbouldas, atsakingas už specialiuosius efektus ir kaskadines transporto priemones, konsultavo automobilių gamintoją „Land Rover“ dėl kino filme naudoto „Santorini Black Defender 110“ specifikacijų.
 • „Land Rover“ automobilių modeliai 
 • Dvidešimt penktajame oficialiame kino filme apie Džeimsą Bondą taip pat pamatysite modelius „Range Rover Sport SVR“, „Land Rover Series III“ ir „Range Rover Classic“.
 • Kino filmas „No Time To Die“ kino teatruose pasirodys jau 2020 m. balandį.
   

„No Time To Die“ yra pirmasis kino filmas, kuriame išvysite naująjį „Defender“ modelį, įeisiantį į legendinių automobilių, naudotų kino filmų apie Džeimsą Bondą gaudynių scenose, sąrašą. Naująjį „Defender“ automobilį sudėtingiausiomis bekelės sąlygomis išbandė profesionalių kaskadininkų 007 komanda.

Kino filmų apie Džeimsą Bondą specialiųjų triukų koordinatorius Lee Morrisonas pasakoja: „Kuriant ir koordinuojant kino filmų apie Džeimsą Bondą veiksmo scenas, būtinas bekompromisis mąstymas. Mums reikia nesulaikomo automobilio, kuriam nebūtų baisios jokios oro sąlygos, statūs šlaitai ar vandens užlieti keliai, taigi pasirinkome naująjį „Defender“ visureigį. Esu išties sužavėtas, kad „Defender“ modelis grįžo su trenksmu!“ 

Naujojo „Defender“ visureigio prošvaisa siekia 291 mm. Be to, jis pasižymi išskirtine bekelės sąlygoms pritaikyta rėmo geometrija, dėl kurios šiam automobiliui nebaisūs 38, 28 ir 40 laipsnių užvažiavimo, pasvirimo ir nuvažiavimo kampai (atitinkamai ir bekelės sąlygomis). Didžiausias įveikiamas brastos gylis siekia 900 mm. Važiuojant vandens užlietu keliu, pagalbą teikia sistema „Terrain Response 2“, taigi vairuotojai gali nesibaimindami kirsti ir gilesnes upes.

Siekdama išsiaiškinti, kokiomis specifikacijomis turėtų pasižymėti kino filme naudojamas „Defender“ visureigis, automobilių gamintojo „Land Rover“ projektuotojų komanda glaudžiai bendradarbiavo su Chrisu Corbouldu, atsakingu už specialiuosius efektus ir kaskadines transporto priemones. Modelio versijos „Defender X“ su „Santorini Black“ stiliaus apdaila, tamsiomis dugno apsaugomis, tamsiais 20 colių skersmens ratlankiais ir specialiai bekelės sąlygoms pritaikytomis padangomis įkvėpta kino filme naudojama modelio versija yra pirmasis „Defender“ automobilis, pagamintas Nitroje (Slovakijoje) esančioje naujojoje „Jaguar Land Rover“ gamykloje.

Richardas Agnew, „Land Rover“ pasaulinių ryšių vadovas, pasakojo: „Naujajame kino filme apie Džeimsą Bondą „No Time To Die“ demonstruojamos naujojo „Defender“ visureigio galimybės, kurios puikiai atskleidžiamos įspūdingose automobilių gaudynių scenose. Esame itin laimingi, galėdami tęsti bendradarbiavimą su kino kompanija „EON Productions“ ir jų specialistais bei prisidėti prie žadą atimančių veiksmo scenų filmavimo.“ 

Didžiausias Britanijoje automobilių gamintojas gali pasigirti ilgamete bendradarbiavimo su kino kompanija „EON Productions“ patirtimi kuriant kino filmus apie Džeimsą Bondą. Pirmą kartą šios įmonės suvienijo jėgas dar 1983 m., kuomet „Range Rover“ kabrioletas pasirodė kino filme „Octopussy“. 

Be „Defender“ visureigių, kino filme „No Time To Die“ taip pat išvysite modelius „Range Rover Sport SVR“, „Land Rover Series III“ ir „Range Rover Classic“.

Cary Joji Fukunagos režisuotame kino filme „No Time To Die“ pagrindinį vaidmenį atlieka Danielis Craigas, kuris jau penktąjį kartą įkūnys Iano Flemingo sukurtą Džeimso Bondo (agento 007) personažą. Kino filmo pasaulinė premjera įvyks 2020 m. balandžio 2 d. Jungtinėje Karalystėje (remiant įmonei „Universal Pictures International“), o JAV kino teatrus šis filmas pasieks balandžio 10 d. (kinematografinės teisės suteiktos jungtinei bendrovei „United Artists Releasing“, priklausančiai įmonei „Metro Goldwyn Mayer Studios“).

© Inchcape Motors Finland Oy

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover