Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover

JAGUAR LAND ROVER IŠLIEKA AUTOMOBILIŲ GAMYBOS LYDERIS JUNGTINĖJE KARALYSTĖJE

JAGUAR LAND ROVER IŠLIEKA AUTOMOBILIŲ GAMYBOS LYDERIS JUNGTINĖJE KARALYSTĖJE

 „Jaguar Land Rover“, pernai Jungtinėje Karalystėje pagaminęs 532 107 automobilius, trečius metus iš eilės išlieka didžiausias automobilių ir jų variklių gamintojas šalyje. Iš viso per pastaruosius penkerius metus bendrovė į gamybą investavo 15 mlrd. svarų sterlingų.
 „Mes didžiuojamės, įtvirtindami savo kaip didžiausio Britanijoje automobilių gamintojo poziciją. „Land Rover“ privalo būti lankstus ir tvirtas, kad galėtų toliau investuoti į mūsų autonominę, susietų automobilių ir elektros ateitį“, – sako Ralphas Spethas, „Land Rover“ vykdomasis vadovas.

„Land Rover“ tęsia investicijas Jungtinėje Karalystėje, siekdamas gamyklas aprūpinti naujomis pažangiausiomis technologijomis ir užtikrindamas nuolatinį gamybos proceso tobulėjimą. Nuo 2010 m. į „Land Rover“ automobilių ir jų variklių gamyklas buvo investuota daugiau nei 4 mlrd. svarų sterlingų, to rezultatas – šeši rinkai pristatyti nauji modeliai ir du ypatingai mažos taršos varikliai „Ingenium“. Volverhamptono gamykloje 2017 m. buvo iš viso pagaminti 305 907 „Ingenium“ motorai.

Tarp naujų pristatytų modelių, labiausiai prisidedančių prie „Land Rover“ pardavimų sėkmės – „Range Rover Velar“, 2018-aisiais iškovojęs pasaulinį apdovanojimą už geriausią dizainą, „Land Rover Discovery“ bei žavingas kompaktiškas miesto visureigis „Jaguar E-Pace“.  
„Land Rover“ gamybą Jungtinėje Karalystėje vykdo trijose gamyklose Birmingeme ir Liverpulyje. 

Sekdamas savo ilgalaike strategija, susijusia su autonomine, elektros ir susietų automobilių ateitimi, automobilių gamybos lyderio pozicijų neužleidžiantis „Land Rover“ toliau tęsia investicijas į naujus modelius, gamybinius pajėgumus ir naujos kartos automobilių technologijas.

 „Land Rover“ Jungtinėje Karalystėje pagamintų automobilių skaičius pernai, palyginti su rekordiniais 2016 m., mažėjo 2,3 proc., tai lėmė bendri iššūkiai, su kuriais šiuo metu susiduria britų automobilių pramonė, ypač netikrumas dėl „Brexit“. 
 

© Inchcape Motors Finland Oy

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover