Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover

Į LIETUVĄ ATVYKO PIRMIEJI ATNAUJINTI „LAND ROVER DISCOVERY SPORT“

Į LIETUVĄ ATVYKO PIRMIEJI ATNAUJINTI „LAND ROVER DISCOVERY SPORT“

Šiemet debiutavęs naujasis „Land Rover Discovery Sport“, jaunesnysis „Land Rover Discovery“ brolis, jau atvyko į Lietuvą prisistatyti nevaržomų kelionių mėgėjams.

2015 metais pirmąkart pristatytas kompaktiškas visureigis iškart surado savo pirkėją ir iki šiol jau parduota beveik 0,5 milijono „Discovery Sport“, tapusio vienu populiariausių koncerno modeliu. 

Šio populiarumo ištakos – nuoseklus „Land Rover“ darbas ištisus 71-erius metus, kuriant automobilius, tinkančius tiek beprotiškoms ekspedicijoms, tiek smagiems šeimos nuotykiams. O štai „Discovery“ truputį patrakusioms šeimoms siūlo akį traukiantį SUV dizainą, neįtikėtinai plačias pritaikymo galimybes ir technologijas. Tai yra, viską, ko reikia kelionėms, kurių formatas – „mums šovė į galvą ir išvykome tyrinėti“.Gamintojas ir šįkart nenukrypo nuo originalaus Discovery Sport sėkmės kelio, bet dar labiau ištobulino automobilio proporcijas, išryškino gražiausius išorės bruožus ir pasistengė, kad visa tai derėtų su itin patogiu salonu. Elegantiška, drąsi priekinė dalis su naujomis priekinėmis grotelėmis, išskirtinio dizaino priekiniai LED žibintai, grakščios šoninės linijos ir ramus automobilio galas. Jokių nereikalingų detalių, tiesiog užtikrintos linijos ir atpažįstami elementai. Atnaujinto Discovery Sport interjeras su 5+2 sėdynių konfigūracija praturtintas visiškai nauja Touch Pro pramogų ir informacijos platforma, kurios valdymui sukurta virtuali aplinka nenusileidžia prabangiausiems modeliams. Atnaujintas Discovery Sport stulbina universalumu –  siūlomos net 24 skirtingos sėdynių konfigūracijos, o interjero kokybę liudija premium segmentui būdingos liečiamų paviršių medžiagos.Naujosios kartos Discovery Sport sukurtas naudojant naująją koncerno platformą PTA, pirmą kartą panaudotą projektuojant naujos kartos Evoque . Platforma ne tik universalesnė taikant įvairias važiuoklės konfigūracijas, bet ir leidžia montuoti įvairesnes jėgaines. Tarp jų – naujoji mild-hybrid hibridinė jėgainė, kurią sudaro įprastas vidaus degimo variklis ir 48 voltų elektrinis starteris-generatorius. Mild-hybrid technologijos privalumas – emisijos, siekiančios tik nuo 144 g/km CO2, ir itin ekonomiškas kuro vartojimas (nuo  6,9 l / 100 km). Hibridinė jėgainė gali būti montuojama su bet kuriuo keturių cilindrų Ingenium serijos varikliu – benzininiu ar dyzeliniu.

Pirmieji naujosios kartos Discovery Sport į Lietuvą jau atvyko. Atnaujinto Discovery Sport kaina Land Rover salone Vilniuje – nuo 36 900 eurų.

SUŽINOKITE DAUGIAU >

© Inchcape Motors Finland Oy

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover