Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover

AUTOMOBILIŲ PARKAMS IR ĮMONĖMS

„Land Rover“ įkūnija geriausias britų dizaino ir inžinerijos savybes. Visi mūsų automobiliai yra išskirtiniai, našūs ir universalūs. Siūlydami išskirtinę gamą sportiškų, stilingų ir galingų visureigių galime patenkinti, net pačių išrankiausių klientų norus. Susisiekite su mumis ir mes pateiksime išskirtinius „Land Rover“pasiūlymus jūsų įmonei.

Susisiekite su mumis

Reikalingi laukai, pažymėti .

BENDROS EKSPLOATAVIMO SĄNAUDOS

Suprantame, kad tai itin svarbus veiksnys renkantis automobilį įmonės automobilių parkui. Todėl dėmesio jam skiriame nuo pat pradžių. Nuo draudimo iki techninės priežiūros išlaidų ir būsimo nuvertėjimo, degalų sąnaudų ir išmetamųjų CO2 dujų kiekio – visi mūsų automobiliai sukurti ir pagaminti laikantis griežčiausių standartų.

AUTOMOBILIŲ PARKAMS IR VERSLO CENTRAMS

Mes, „Land Rover“ komanda, suprantame, kaip svarbu užtikrinti, kad visi mūsų klientai – automobilių parkai ir įmonės – turėtų galimybę kreiptis į techninės priežiūros centrus, kuriuose dirba savo darbą išmanantys ir patyrę specialistai.

TECHNOLOGIJOS IR PAŽANGA

Programėlės „InControl“, sistema „Terrain Response®“, pagalbinės automobilio statymo sistemos ir navigacijos sistema padeda užtikrinti intuityvaus, stabilaus ir sąveikaus valdymo pojūtį.

© Inchcape Motors Finland Oy

Ar galėtumėte padėti mums tobulinti savo puslapį, atsakę į trumpą klausimyną?

Land rover