SAFARIS PO BOTSVANĄ


DIDINGAS LAUKINĖS GAMTOS PASAULIS IR GAMTOS STEBUKLAI
INFORMUOKITE MANE

NUOSTABIAUSIAS REGINYS ŽEMĖJE

Šis 8 dienų safaris, kurio metu galėsite gėrėtis įspūdingais kraštovaizdžiais ir nuostabia laukine gamta, suteiks jums galimybę susipažinti su Afrikos laukinės gyvūnijos stebuklais. Keliaudami su visureigiu „Land Rover Defender“ per Okavango deltą, mėgausitės nuostabiausiais potyriais, kurių negalėtumėte patirti niekur kitur pasaulyje.

Tarp įspūdingiausių šios kelionės lankytinų vietų ir patirčių – Viktorijos krioklys, Čobės nacionalinis parkas, nuostabi Moremio pirmykštės gamtos rezervato laukinė gyvūnija ir kraują kaitinantys važiavimo sudėtingais reljefais iššūkiai.

REGISTRUOKITĖS KELIONEI PO BOTSVANĄ

Kad ir kurį maršrutą pasirinktumėte savo kelionei po Botsvaną, abu jie suteiks galimybę pamatyti tuos pačius stulbinamus vaizdus ir apsilankyti nepakartojamuose gamtos kampeliuose.

NUO VIKTORIJOS KRIOKLIO IKI OKAVANGO DELTOS

NUO VIKTORIJOS KRIOKLIO IKI OKAVANGO DELTOS

Kelionę pradėsite nuo legendinio Viktorijos krioklio. Pakeliui galėsite gėrėtis ne mažiau įspūdingais vaizdais, kurių netrūks pasiekus Moremio pirmykštės gamtos rezervatą. Keliaudami į rytus galite tikėtis išvysti ne tik didinguosius Afrikos saulėtekius, bet ir gerokai labiau kvapą gniaužiančių vaizdų.
INFORMUOKITE MANE
NUO OKAVANGO DELTOS IKI VIKTORIJOS KRIOKLIO

NUO OKAVANGO DELTOS IKI VIKTORIJOS KRIOKLIO

Kelionę pradėsite nuo Moremio pirmykštės gamtos rezervato, o kelionės pabaigoje pasieksite nuostabųjį Viktorijos krioklį. Keliaudami iš vakarų į rytus turėsite progą savo akimis pamatyti daug išties nepakartojamų besikeičiančių kraštovaizdžių. Prieš akis jums atsivers bekraščiai horizontai, kurie privers pasijusti lyg būtumėte kitoje planetoje.
INFORMUOKITE MANE

JŪSŲ IR MŪSŲ KOLEGŲ SAUGUMAS

Visos „Jaguar Land Rover“ vairavimo programos atitinka naujausias vyriausybės Covid-19 gaires, taigi esame pasiruošę užtikrinti didžiausią programos dalyvių komfortą ir saugumą. Toliau galite rasti daugiau informacijos apie mūsų taikomas priemones bei procesus.

LANKSČIOS REGISTRACIJOS SĄLYGOS

Garantuojame, kad tuo atveju, jei jūsų „Land Rover Adventure“ kelionė bus atšaukta, jums bus grąžinta visa sumokėta suma. Be to, jei dėl tam tikrų priežasčių nebegalėsite keliauti, jūsų kelionė gali būti atidėta kitam sezonui, atsižvelgiant į turimas laisvas vietas. Taip pat galite pateikti prašymą atšaukti kelionę. Tokiu atveju bus taikomi mūsų standartiniai atšaukimo mokesčiai ir sąlygos.

DALYVIŲ KŪNO TEMPERATŪROS MATAVIMAS

Visiems dalyviams atvykimo dieną bus pamatuota kūno temperatūra, naudojant moderniausias bekontaktes temperatūros matavimo priemones. Dalyvių, kurių kūno temperatūra bus 37,8 °C ar aukštesnė, turės nukelti savo kelionę kitai datai, kad būtų užtikrintas kitų svečių ir personalo saugumas.

AUTOMOBILIŲ DEZINFEKAVIMAS

Kiekvienos transporto priemonės vidus ir išorė prieš ir po kiekvieno važiavimo yra valomi ir dezinfekuojami antimikrobinėmis dezinfekcinėmis priemonėmis.

SOCIALINIO ATSTUMO PALAIKYMAS IR ASMENINĖS APSAUGOS PRIEMONĖS

Kelionės metu kiekvienas dalyvis galės gauti apsauginę veido kaukę ir asmeniniam naudojimui skirtą rankų dezinfekantą. Asmenys iš skirtingų namų ūkių visada turi palaikyti bent 1,5 m atstumą vienas nuo kito.

PROFESIONALŲ KOMANDA

Tai savo sričiai atsidavę, didelės patirties turintys profesionalai. Mūsų patyrę instruktoriai ne tik žino, kaip maksimaliai išnaudoti mūsų automobilių technines galimybes, bet ir sugeba aiškiai bei suprantamai paaiškinti šių žinių naudą, kad šios žinios kuo labiau pasitarnautų jums.

KELIAUKITE STILINGAI PO UŽSACHARIO AFRIKĄ


Kai kalba pasisuka apie dykumos grožį, pirmoji šalis, kuri iškyla prieš akis, yra Botsvana. Kelionė po vieną nuostabiausių laukinės gamtos kampelių leis jums patirti begalę nepakartojamų įspūdžių – nuo apsilankymo didžiausiuose gamtos rezervatuose iki galimybės pamatyti Afrikos įstabiausius laukinius gyvūnus.
PERŽIŪRĖKITE GALERIJĄ​

KONTAKTAI

Ši programa vedama anglų kalba. Mūsų biurai veikia nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 9.00 val. iki 17.00 val. (CET) (išskyrus šventines dienas).
Skambučiams taikomi vietos operatorių nustatyti mokesčiai.
Tel. +49 2058 77 809 94
El. paštas [email protected]

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

OPEN ALL
BENDRO POBŪDŽIO INFORMACIJA
KAINA
VAIRAVIMAS
KELIONĖ

Svarbi pastaba.

Pateikti vaizdai yra tik iliustracinio pobūdžio. Jei kiltų kokių nors neaiškumų dėl kelionės programos, raštu pateiktas kelionės maršrutas bus laikomas tikslesniu kelionės aprašymu. Pasiliekame teisę keisti kelionės maršrutą ir (arba) kelionių organizatorių panašiomis alternatyvomis.