UŽSACHARIO AFRIKA


NAUJAS BŪDAS KELIAUTI IR MĖGAUTIS NEPAPRASTAIS NUOTYKIAIS

DVI NUOSTABIOS KELIONIŲ KRYPTYS.
NUOTYKIŲ DVASIOS ĮKVĖPTOS KELIONĖS

Savarankiškas pasivažinėjimas po Namibiją ir Botsvaną, kurios garsėja didinga laukine gamta ir įspūdingais, nepaprasto grožio kraštovaizdžiais, suteiks jums galimybę iš arti pamatyti įstabiausius pasaulyje gamtos stebuklus.
Metas pradėti planuoti savo svajonių atostogas Afrikoje su galinguoju „Land Rover Defender.“

SAVARANKIŠKAS PASIVAŽINĖJIMAS PO LAUKINĘ GAMTĄ KALNŲ APSUPTYJE

SAVARANKIŠKAS PASIVAŽINĖJIMAS PO LAUKINĘ GAMTĄ KALNŲ APSUPTYJE

Ši 4 dienų kelionė suteiks jums progą pamatyti nepakartojamus Namibijos gamtos kampelius – nuo įspūdingo Erindžio laukinės gamtos rezervato („Erindi Game Reserve“) iki įspūdingų aukštai iškilusių Erongo kalnų ir nuostabių Namibo dykumos vaizdų.
SUŽINOKITE DAUGIAU APIE KELIONĘ
SAFARIS PO NAMIBIJĄ

SAFARIS PO NAMIBIJĄ

Šis 8 dienų safaris po Namibiją, kurio metu aplankysite stulbinančio grožio Etošos nacionalinį parką, puikiai tiks tiems, kurie svajoja pamatyti garsiausius Afrikos laukinius gyvūnus natūralioje jų gyvenamojoje aplinkoje.
SUŽINOKITE DAUGIAU APIE KELIONĘ
SAVARANKIŠKAS PASIVAŽINĖJIMAS PO GRIAUČIŲ KRANTĄ

SAVARANKIŠKAS PASIVAŽINĖJIMAS PO GRIAUČIŲ KRANTĄ

Nepakartojamus įspūdžius garantuojantis pasivažinėjimas smėlėta pakrante su nugulusiais sudužusiais laivais ir nuostabi Namibijos griaučių kranto nacionalinio parko laukinė gamta – visa tai turite pamatyti savo akimis, kad patikėtumėte. Galite rinktis 10 dienų arba 14 dienų kelionę.
SUŽINOKITE DAUGIAU APIE KELIONĘ

NEIŠDILDOMI ĮSPŪDŽIAI VISAM GYVENIMUI


Kelionės Namibijoje metu, sėdėdami prie galingiausio pasaulyje automobilio vairo, turėsite galimybę gėrėtis stulbinamo grožio Afrikos kraštovaizdžiais ir pamatyti šio žemyno įspūdingiausius laukinius gyvūnus, arba kitaip – „didįjį penketą“, civilizacijos nepaliestuose laukinės gamtos kampeliuose.
PERŽIŪRĖKITE VAIZDO ĮRAŠĄ PERŽIŪRĖKITE GALERIJĄ

PERŽIŪRĖKITE MŪSŲ SVEČIŲ ATSILIEPIMUS

Sužinokite, kaip mūsų drąsieji svečiai atsiliepia apie savo nuotykių kupiną kelionę po Namibiją su „Land Rover“.
PARSISIŲSTI SVEČIŲ KNYGĄ

„Tai buvo išties nepaprasta patirtis, kurios nepamiršiu visą gyvenimą.“


ANNABELLE, LONDONAS

NUOTYKIŲ KUPINOS KELIONĖS BOTSTVANOJE

SAFARIS PO BOTSVANĄ


Šios 8 dienų kelionės po Botsvaną metu turėsite galimybę leistis į kvapą gniaužiantį safarį, gėrėtis įspūdingiausiais pasaulyje laukinės gamtos vaizdais ir savo akimis išvysti Botsvanos geografinius milžinus. Tarp įspūdingiausių lankytinų vietų ir kelionės akimirkų verta paminėti jaudinantį važiavimą smėlėtu reljefu, nepaprastą Okavango deltos laukinių gyvūnų įvairovę ir Viktorijos krioklį, kuris yra priskiriamas prie septynių pasaulio stebuklų.
LEISKITĖS Į KELIONĘ PO BOTSVANĄ

GEROS NAUJIENOS GREITAI SKLINDA

Užsiregistruokite, norėdami gauti „Adventure Travel“ naujienas, įskaitant naujas kelionių kryptis ir siūlomas rezervacijos datas.
INFORMUOKITE MANE

Svarbi pastaba.

Pateikti vaizdai yra tik iliustracinio pobūdžio. Jei kiltų kokių nors neaiškumų dėl kelionės programos, raštu pateiktas kelionės maršrutas bus laikomas tikslesniu kelionės aprašymu. Pasiliekame teisę keisti kelionės maršrutą ir (arba) kelionių organizatorių panašiomis alternatyvomis.