TRUMPOSIOS ATOSTOGOS ŠKOTIJOJE


DAUGIAU INFORMACIJOS APIE NAUJUS NUOTYKIŲ KUPINŲ KELIONIŲ PASIŪLYMUS JAU NETRUKUS
INFORMUOKITE MANE

Škotija garsėja labiausiai įkvepiančiu ir išraiškingiausiu gamtos grožiu. Netrukus šį kraštą galėsite pažinti iš arčiau, leisdamiesi į trumpas vairavimo atostogas Škotijoje.
Senovę menantis folkloras ir didingos pilys, ištisus kilometrus besitęsiantys kerintys kalnai ir ežerai bei nepaprastas ramybės jausmas – visa tai galėsite patirti per šias svajonių vairavimo atostogas. Leiskitės užvaldomi nuotykių troškulio, o visu kitu pasirūpinsime mes.

NEPAPRASTI POTYRIAI


Visa kelionės programa sumanyta galvojant apie jus – nesvarbu, ar tai būtų delfinų stebėjimas prie Geirlocho krantų, pasivaikščiojimas po gražiuosius Inverevės (Inverewe) botanikos sodus ar mėgavimasis aukščiausios klasės viskio gamybos demonstracija aukščiausioje Škotijos vietoje įsikūrusioje viskio darykloje. Sustoję Dunkelde įsikūrusiame „Land Rover“ automobilių bandymų bekelės sąlygomis bazėje, turėsite galimybę pamatyti tikruosius mūsų automobilių pajėgumus.
„Tai buvo išties nepaprasta patirtis. Keliaudama po Škotijos aukštumas laukinės gamtos apsuptyje galėjau iš arti gėrėtis nepaprastu gamtos grožiu, kuris buvo pasiekiamas tiesiog ranka.“
KAT, LIDSAS

DAUGIAU INFORMACIJOS BUS PASKELBTA NETRUKUS

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį, kad pirmieji sužinotumėte apie trumpųjų „Land Rover“ atostogų Škotijoje pasiūlymus.
INFORMUOKITE MANE