KELIONĖ UOLĖTOJO KRAŠTOVAIZDŽIO APSUPTYJE („ROCK CRAWL+“)


PATIRKITE MALONŲ VAIRAVIMO DYKUMOJE BEKELĖS SĄLYGOMIS JAUDULĮ, SĖDĘ PRIE NAUJAUSIŲ „LAND ROVER“ MODELIŲ VAIRO.
INFORMUOKITE MANE

PATIRKITE NUOTYKIŲ, LEISDAMIESI Į KELIONĘ UOLĖTOJO KRAŠTOVAIZDŽIO APSUPTYJE

Moabo dykuma garsėja vienu sudėtingiausiu pasaulyje bekelės reljefu. Mūsų profesionalūs vairavimo instruktoriai pasiryžę išnaudoti visas automobilių teikiamas galimybes ir įkvėpti jus naujiems iššūkiams, išbandant jėgas sudėtingiausiomis regiono reljefo sąlygomis.

IŠBANDYKITE SAVO GALIMYBIŲ RIBAS AMERIKOS PIETVAKARIUOSE


Kelionės paketą „Rock Crawl+“ pasirinkę svečiai turės galimybę savo „Land Rover“ kelionės įspūdžius pakylėti į naują lygį, nes galės daugiau laiko praleisti prie vairo, tobulindami įgūdžius ir įveikdami techninius iššūkius individualių pasivažinėjimų metu kartu su instruktoriumi.
PERŽIŪRĖKITE VAIZDO ĮRAŠĄ PERŽIŪRĖKITE GALERIJĄ

5 DIENŲ KELIONĖS UOLĖTOJO KRAŠTOVAIZDŽIO APSUPTYJE („ROCK CRAWL+“) PROGRAMA

1 DIENA

1 DIENA

Nusileidę „Grand Junction“ oro uoste, būsite nuvežti į svečių namus „Red Cliffs Lodge“, kur apsistosite ir gyvensite visos viešnagės laikotarpiu. Kol mėgausitės čia patiekiamais patiekalais ir gėrimais, turėsite galimybę susipažinti su savo kelionės bendražygiais.
2 DIENA

2 DIENA

Po pusryčių ir trumpo instruktažo vyksite į pirmąją trasą. Greičiausiai tai bus „Poison Spider“ takas, apsuptas pasakiško Moabo ir Kolorado upės kraštovaizdžio.
3 DIENA

3 DIENA

Po dar vieno rytinio instruktažo vyksite pasivažinėti nuostabiais pažintiniais takais, tokiais kaip „Seven Mile Rim“. Keliaudami pro daugybę įspūdingų granito uolų arkų, tokių kaip Urano arka (Uranium Arch), turėsite galimybę pamatyti įspūdingiausius šio regiono kampelius.
4 DIENA

4 DIENA

Po pusryčių vyksite pasivažinėti dar vienu unikaliu pažintiniu taku, pavyzdžiui, „Hell’s Revenge“, kuriame galėsite išbandyti savo važiavimo bekele galimybių ribas.
5 DIENA

5 DIENA

Vėlesnį atgalinį skrydį užsisakę svečiai turės progą dalyvauti papildomose pramogose, pavyzdžiui, žygyje jojant žirgais. Jei norite šiek tiek pasilepinti, galėsite pasimėgauti sportiniu masažu ar atpalaiduojančia sūkurine vonia.

PASIIMKITE IŠ ŠIO NUOTYKIO VISKĄ, KĄ ĮMANOMA


Pakylėkite savo viešnagės Moabe patirtį į kitą lygį, pasirinkę įvairių papildomų pramogų – nuo apdovanojimų pelniusio vyno degustacijos iki pasivažinėjimo vaizdingajame „Dead Horse Point“ parke.

PERŽIŪRĖKITE MŪSŲ SVEČIŲ ATSILIEPIMUS

Sužinokite, kaip mūsų drąsieji svečiai atsiliepia apie savo nuotykių kupiną kelionę po Moabą su „Land Rover“.
PARSISIŲSTI SVEČIŲ KNYGĄ

„Tai buvo išties gyvenimą keičianti kelionė, palikusi nepakartojamų įspūdžių.“


LINDA, JAV

KONTAKTAI

Ši programa vedama anglų kalba. Mūsų biurai veikia nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 9.00 val. iki 17.00 val. (MDT).
Skambučiams taikomi vietos operatorių nustatyti mokesčiai.
Tel. +1 303 515 4839
El. paštas [email protected]

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

OPEN ALL
BENDRO POBŪDŽIO INFORMACIJA
KAINA
VAIRAVIMAS
KELIONĖ

KELIONĖ UOLĖTO KRAŠTOVAIZDŽIO APSUPTYJE („ROCK CRAWL“)


Šis 4 dienų pasivažinėjimas yra puikus pasirinkimas norintiems susipažinti su tikrais bekelės iššūkiais. Išmėginkite savo galimybių ribas, keliaudami iššūkių kupinais pasakiško grožio Moabo dykumos smėlio takais.
SUŽINOKITE DAUGIAU APIE KELIONĘ UOLĖTOJO KRAŠTOVAIZDŽIO APSUPTYJE („ROCK CRAWL“)

Svarbi pastaba.

Pateikti vaizdai yra tik iliustracinio pobūdžio. Jei kiltų kokių nors neaiškumų dėl kelionės programos, raštu pateiktas kelionės maršrutas bus laikomas tikslesniu kelionės aprašymu. Pasiliekame teisę keisti kelionės maršrutą ir (arba) kelionių organizatorių panašiomis alternatyvomis.